عصر بازاربرنج

توزیع بسته‌های غذایی میان نیازمندان هرمزگان تا پایان رمضان

عصر اعتبار- مدیرعامل هلدینگ کاوه پارس از تهیه ۴۳۰۰ بسته غذایی توسط شرکت فولاد کاوه جنوب کیش وابسته به بنیاد مستضعفان خبر داد که قرار است تا پایان ماه رمضان میان نیازمندان و ساکنان مناطق محروم هرمزگان توزیع شود.

توزیع بسته‌های غذایی میان نیازمندان هرمزگان تا پایان رمضان
نسخه قابل چاپ
شنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از ایسنا، محمد اتابک با اشاره به تهیه و توزیع بیش از 4 هزار و 300 بسته معیشتی در میان اقشار آسیب پذیر هرمزگان اظهار کرد: شرکت فولاد کاوه جنوب کیش در راستای مسئولیت اجتماعی خود و همچنین مشارکت در رزمایش مواسات و همدلی مومنانه، اقدام به تهیه بیش از 4 هزار و 300 بسته معیشتی برای توزیع در میان اقشار نیازمند و آسیب دیده از شیوع کرونا در هرمزگان کرد.

  مدیرعامل هلدینگ کاوه پارس با بیان اینکه هر بسته غذایی، بیش از 450 هزار تومان ارزش دارد افزود: این بسته‌ها تا پایان ماه مبارک رمضان در روستاها، جزایر و مناطق شرق استان هرمزگان میان نیازمندان و آسیب دیدگان بیماری کرونا توزیع می‌شود.

  وی با اشاره به سابقه احداث کارخانه فولاد کاوه جنوب کیش در سال 86 در منطقه محروم هرمزگان گفت: این کارخانه با مشارکت بنیاد مستضعفان در این منطقه احداث شد و تا امروز تلاش کرده تا علاوه بر پاسخگویی به نیاز کشور در بخش فولاد، در فراهم کردن اشتغال پایدار برای ساکنان بومی این منطقه اقدام کند.

  اتابک با بیان اینکه سالانه بیش از یک میلیون و 200 هزار تن فولاد در این کارخانه تولید می‌شود گفت: خوشبختانه با همت مهندسان و کارگران این شرکت، رکوردهای تولید در فولاد کاوه جنوب کیش شکسته شده و به زودی نیز با افتتاح فاز دوم این کارخانه، تولیدات آن به به 2 برابر تولیدات کنونی خواهد رسید.

  به گزارش بنیاد مستضعفان، پیش از این نیز شرکت فولاد کاوه جنوب کیش در راستای کمک به مقابله با شیوع کرونا، مبلغ 5 میلیارد تومان را به ستاد مبارزه با شیوع کرونا در استان هرمزگان اهداء کرده بود.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • ۱۵
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۷ ماه پیش
    آرشیو