عصر بازار

سخنگوی ستاد تسهیلات حمایتی کرونا خبر داد؛

۱۰ خرداد؛ آخرین مهلت ثبت نام وام یک میلیونی

عصر اعتبار- میرزایی گفت: ۱۰ خرداد ماه آخرین مهلت برای ثبت نام وام یک میلیون تومانی است که این مبلغ ۲۲ خرداد ماه به حساب متقاضیان واریز می‌شود.

۱۰ خرداد؛ آخرین مهلت ثبت نام وام یک میلیونی
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از باشگاه خبرنگاران، حسین میرزایی سخنگوی ستاد تسهیلات حمایتی کرونا درباره آخرین مهلت ثبت نام وام یک میلیون تومانی، اظهار کرد: 20 میلیون و 184 هزار و 368 خانوار یارانه بگیر از مجموع 24 میلیون و 200 هزار خانوار، وام یک میلیون تومانی دریافت کردند.

  وی با بیان اینکه حدود 4 میلیون خانوار یارانه بگیر هنوز وام یک میلیون تومانی دریافت نکردند، افزود: به همین منظور تاریخ 10 خرداد ماه به عنوان آخرین مهلت برای ثبت نام وام یک میلیون تومانی در نظر گرفته شده است و این مهلت تمدید نمی‌شود.

  سخنگوی ستاد تسهیلات حمایتی کرونا گفت: بعد از ارسال کد ملی سرپرست خانوار به شماره 6369 با سیم کارتی که به نام سرپرست خانوار است، وام تا 22 خرداد ماه به حساب متقاضیان واریز می‌شود.

  سخنگوی ستاد تسهیلات حمایتی کرونا افزود: سرپرستان خانواری که سیم کارت به نام خود ندارند، به صورت آنلاین سیم کارت خریداری کنند و تا 10 خرداد ماه کد ملی‌شان را به 6369 ارسال کنند.

  خاطر نشان کرد: 10 خرداد ماه آخرین مهلت ثبت نام است و پرونده وام یک میلیون تومانی ویژه یارانه بگیران بسته می‌شود.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • ۱۵
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۶ ماه پیش
    آرشیو
    آخرین اخبار