عصر بازار

نایب رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر؛

کاهش ۲۶۰ هزار تومانی قیمت سکه

عصر اعتبار- نایب رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر گفت: در هفته‌ای که گذشت سکه به طور متوسط ۲۶۰ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار ۳۰ هزار تومان کاهش قیمت داشته است.

کاهش ۲۶۰ هزار تومانی قیمت سکه
نسخه قابل چاپ
جمعه ۰۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از خبرگزاری میزان، محمد کشتی آرای درباره وضعیت بازار طلا و سکه طی هفته گذشته، اظهار کرد: طی هفته‌ای که گذشت قیمت هر انس طلا در محدوده یک‌هزار و 705 دلار تا یک‌هزار و 740 دلار و حدود 35 دلار در نوسان بود.

  نایب رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر افزود: روز چهارشنبه قیمت طلا با توجه به کاهش قیمت جهانی انس به یک‌هزار و 705 دلار و همچنین افت قیمت ارز، بسیار کاهش یافت.

  وی گفت: اما در روز پنجشنبه با توجه به تغییر نرخ ارز و قیمت انس، مجدد قیمت‌ها افزایش یافت و هر گرم طلای 18 عیار به 705 هزار و 500 تومان رسید.

  کشتی آرای با بیان اینکه طی هفته‌ای که گذشت در مجموع با کاهش قیمت طلا و سکه در بازار مواجه بودیم، خاطرنشان کرد: در هفته‌ای که گذشت سکه به طور متوسط 260 هزار تومان و هر گرم طلای 18 عیار 30 هزار تومان کاهش قیمت داشته است.

  نایب رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر درباره وضعیت خرید و فروش در بازار خاطرنشان کرد: با توجه به روند کاهشی قیمت‌ها در هفته گذشته حجم دادو ستد‌ها و تقاضا کاهش یافت و همین دلیل موجب شد انگیزه خرید و سرمایه گذاری بر روی سکه کاهش پیدا کند.

  وی درباره حباب قیمت سکه نیز بیان کرد: در حال حاضر قیمت سکه 350 هزار تومان حباب دارد البته این در حالی است که در طول هفته حباب سکه به حدود 470 هزار تومان نیز رسیده بود.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • ۱۵
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۷ ماه پیش
    آرشیو
    آخرین اخبار