عصر بازاربرنج

استاندار تهران:

خط فقر در تهران ۴ میلیون و‌۵۰۰ هزار تومان است

عصر اعتبار- استاندار تهران گفت: خط فقر در تهران ۴ میلیون و‌۵۰۰ هزار تومان و در استان‌ها ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان است.

خط فقر در تهران ۴ میلیون و‌۵۰۰ هزار تومان است
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۰۴ تير ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از ایلنا، انوشیروان محسنی بندپی در نشست استاندار، فرمانداران و مشاورین امور بانوان و خانواده استان تهران با معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: کارهای خوبی در حوزه زنان و خانواده صورت گرفته است. آمارهای معناداری اشاره شد، 3 میلیون و 300 هزار زن سرپرست خانوار در کشور داریم.

  وی ادامه داد: خط فقر باید استانی باشد.خط فقر در تهران 4 میلیون و‌500 هزار تومان و در استان‌ها 2 میلیون و 300 هزار تومان  است.

  استاندار تهران  گفت: در سال 97 اعتبار 48 میلیاردی و در سال 98 اعتبار 7 میلیاردی در نظرگرفته شده برای زنان سرپرست خانوار ابلاغ شد و ما به سازمان برنامه و بودجه نیز در این خصوص اعتراض کردیم. برای این قشر تقویت مشاغل خرد می تواند موثر باشد. از 6 هزار سهمیه زنان سرپرست خانوار هزار و 660 سهمیه به استان تهران داده شده است.

  وی ادامه داد: براساس قانون ده درصد ارزش افزوده را می‌توان برای اشتغال در نظر گرفت و باید مشاوران زنان در فرمانداری‌ها به دنبال این موضوع باشند.

  استاندار تهران تاکید کرد: مهمترین و اثربخش‌ترین کمک ما به زنان در توانمندسازی آنها است که می تواند اثرات خوبی به دنبال داشته باشد.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • ۱۵
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۷ ماه پیش
    آرشیو