عصر بازار

حباب سکه به ۴۰۰ هزار تومان رسید

عصر اعتبار- نائب رئیس دوم اتحادیه طلا و جواهر گفت: حباب سکه به دلیل افزایش قیت ارز تغییر داشته و به ۴۰۰ هزار تومان رسیده است.

حباب سکه به ۴۰۰ هزار تومان رسید
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۰۹ تير ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از خبرآنلاین، محمد کشتی آرای نائب رئیس دوم  اتحادیه طلا و جواهر  با اشاره به آخرین وضعیت بازار طلا، گفت: قیمت طلا و سکه امروز با دیروز تفاوت چندانی نداشته و شاهد افزایش یا کاهش آنچنانی در بازار نیستیم. همان رشدی که دیروز در بازار شاهد بودیم امروز نیز مانده است.

  نائب رئیس دوم اتحادیه طلا و جواهر بیان کرد: امروز قیمت اونس جهانی 10 دلار کاهش یافته و نرخ ارز افزایش یافته که این تغییرات کاهشی و افزایشی قیمت اونس جهانی و ارز باعث به تعادل رسیدن قیمت طلا و سکه در بازار شده است. حباب سکه به دلیل افزایش قیت ارز تغییر داشته و به 400 هزار تومان رسیده است.

  نائب رئیس دوم اتحادیه طلا و جواهر با اشاره به قیمت اونس طلا، گفت: امروز قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی یک هزار و 767 دلار بود. سکه طرح قدیم 8 میلیون و 350 هزار تومان، سکه طرح جدید 8 میلیون و 850 هزار تومان، نیم سکه 4 میلیون و 450 هزار تومان، ربع سکه 2 میلیون و 450 هزار تومان، سکه یک گرمی یک میلیون و 300 هزار تومان معامله شد.

  کشتی آرای بیان کرد: هر مثقال طلا 17 عیار، 3 میلیون و 715 هزار تومان و هر گرم طلای 18 عیار 857 هزار تومان معامله شد. این روزها همچنان شاهد افزایش قیمت‌ها در بازار طلا و سکه هستیم، اما مشخص نیست که در پایان هفته وضعیت خرید و فروش طلا چطور باشد.

  نائب رئیس دوم اتحادیه طلا و جواهر در خصوص راه اندازی اپلیکیشن موبایلی برای معاملات طلا، بیان کرد: تا پایان سال بنا داریم نرم افزار موبایلی راه اندازی کنیم تا بتوان در آن معاملات را انجام داد و معاملات شفاف انجام شود.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی