عصر بازار

افتتاح سامانه بیمه حوادث مشترکان برق

عصر اعتبار- وزیر نیرو در دهمین هفته از پویش #هرهفته_الف_ب_ایران سامانه بیمه حوادث مشترکان برق شرکت توانیر را افتتاح کرد.

افتتاح سامانه بیمه حوادث مشترکان برق
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۷ تير ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از ایرنا، سامانه مذکور شامل سامانه اطلاع‌رسانی تحت وب است که راه‌اندازی آن از سال 98 آغاز و 300 میلیون تومان برای آن هزینه شده است.

  گردش مالی خسارت بیمه در سال 98، 84 میلیارد تومان و در سال 99 حدود 100 میلیارد تومان بوده است و شرکت توانیر، برق منطقه‌ای و توزیع برق و شرکت بیمه به صورت متمرکز فرآیند را رصد می‌کنند.
  پروژه با اهداف دسترسی آسان و شفاف مردم برای اعلام خسارت‌های ناشی از حوادث داخل منزل، اعلام کد رهگیری به مردم و نظارت بر اجرای روند پرداخت خسارت از طریق شرکت بیمه مربوطه اجرا شده که با این اقدام دیگر نیاز به مراجعه حضوری مردم نیست و پرداخت خسارت‌ها به مردم افزایش می‌یابد.

  پروژه رفع محدودیت‌های تولید نیروگاه نکا به بهره‌برداری رسید

  وزیر نیرو امروز همچنین همزمان با دهمین هفته از پویش #هرهفته_الف_ب_ایران، پروژه رفع محدودیت‌های تولید نیروگاه نکا در استان مازندران را با اعتباری بالغ بر 335 میلیارد ریال از طریق ویدئو کنفرانس به بهره‌برداری رساند.

  اجرای این پروژه در نیروگاه نکا که با هدف رفع محدودیت تولید واحدها به میزان 23 مگاوات انجام شده، زمینه اشتغال 100 نفر را فراهم خواهد کرد.
  اجرای این طرح با حدود 335 میلیارد ریال سرمایه‌گذاری  انجام شده که هزینه‌های انجام شده برای این پروژه نسبت به افزایش توان حاصل شده کمتر از 10 درصد هزینه سرمایه‌گذاری مورد نیاز برای احداث واحد بخار جدید است و این امر نشان دهنده توجیه اقتصادی اجرای این طرح‌ها در نیروگاه‌هاست.
  رفع محدودیت تولید واحدها به میزان 23 مگاوات، کاهش مصرف آب دمین به میزان 20 مترمکعب در ساعت، کاهش نرخ خروج اضطراری و افزایش ضریب آمادگی واحدها و همچنین کاهش میزان مصرف داخلی واحدها از جمله اهداف اجرای پروژه یادشده است.

  بهره‌برداری از پروژه تبدیل شبکه سیمی فشار ضعیف به کابل خودنگهدار

  پروژه تبدیل شبکه سیمی فشار ضعیف به کابل خودنگهدار در استان خراسان شمالی امروز سه‌شنبه و در دهمین هفته از پویش #هرهفته_الف_ب_ایران با حضور وزیر نیرو به صورت ویدئو کنفرانسی با اعتبار 120 میلیارد تومان از محل منابع ساز و کارها به بهره‌برداری رسید.

  اجرای این پروژه که از سال 97 آغاز شده، برای 350 نفر به صورت غیر مستقیم فرصت اشتغال ایجاد کرده است.
  پروژه مذکور شامل شبکه‌ای به طول 2300 کیلومتر است که با اهداف پیشگیری از برق‌های غیرمجاز، حذف سرقت شبکه‌های مسی، ایمن‌سازی شبکه‌های عمومی برق، حفظ مبلمان شهری و بهبود پروفایل ولتاژ به بهره‌برداری رسید.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی