عصر بازاربرنج

پرداخت خسارت ۲۲ میلیارد ریالی توسط بیمه ایران معین در آبادان

عصر اعتبار- چک خسارت ۲۲ میلیارد ریالی یکی از مجتمع‌های تجاری شهرستان آبادان با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان آبادان و داریوش محمدی مدیرعامل شرکت بیمه ایران معین پرداخت شد.

پرداخت خسارت ۲۲ میلیارد ریالی توسط بیمه ایران معین در آبادان
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار»، موسوی فرماندار آبادان در این مراسم با اشاره به وضعیت کنونی کسب و کارها در کشور گفت: در شرایط سخت اقتصادی و کرونایی کشور، حمایت از کسب و کارها حرکت ارزشمندی است و بی تردید ما قدردان مجموعه‌هایی هستیم که در این چنین شرایطی به مردم خدمت می‌کنند.

  موسوی افزود: در شرایط سخت کرونایی که بخشی از بازار ما دچار حادثه آتش سوزی شده و آسیب دیده بود، یک شرکت خوب بیمه‌ای در سریع‌ترین زمان ممکن خسارت آن را پرداخت کرده است. وی همچنین به سوابق خوب و دیرینه بیمه ایران معین در ارائه خدمت به مردم این منطقه اشاره کرد و افزود: بیمه ایران و بیمه ایران معین در دولت تدبیر و امید در ارتقاء سطح کیفیت و بهبود ارائه خدمات و کسب رضایتمندی مردم گام‌های موثری برداشته است.

  داریوش محمدی مدیرعامل شرکت بیمه ایران معین نیز در این مراسم با اشاره به پرداخت این خسارت به مجموعه تجاری آبادان گفت: پرداخت این خسارت پس از بررسی پرونده و ارزیابی خسارت در کمتر از دوماه صورت گرفته است.

  وی پرداخت به موقع خسارت را از اولویت‌های اصلی شرکت بیمه ایران در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی عنوان کرد و افزود: پرداخت خسارت به این مجموعه در شرایطی انجام شده که کشور در شرایط سخت کرونایی قرار گرفته است.

  محمدی افزود: بهترین زمان برای جلب رضایت بیمه‌گذاران، هنگام وقوع خسارت است و درهمین راستا این شرکت به دلیل دانش فنی و توانگری مالی بالا خسارت وارده به این مجموعه را در کمترین زمان ممکن پرداخت کرده است.

  مدیرعامل بیمه ایران معین با اشاره به بزرگی این حادثه گفت: براثر این آتش سوزی به 24 غرفه این مجموعه خسارت کلی وارد شده و ساختمان و اموال و کالاهای بیمه‌گذار از بین رفته بود که با پرداخت به موقع خسارت از سوی شرکت بیمه ایران معین انتظار می‌رود کسب وکار این بیمه گذار به شرایط قبل از وقوع حادثه برگردد. لازم به ذکر است در پایان این مراسم و با حضور فرماندار آبادان، چک خسارت 22 میلیارد ریالی توسط مدیرعامل بیمه ایران معین به مالک این مجموعه تجاری تحویل داده شد.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی