عصر بازاربرنج

امکان باز پرداخت حق بیمه در یازده قسط فراهم شد

عصر اعتبار- از این پس بازنشستگان کشوری، خانواده و نزدیکان آنان می توانند بیمه های مورد نیاز خود را تا ۳۰ درصد تخفیف علاوه بر همه تخفیفات موجود و هم چنین در یازده قسط از شرکت بیمه ملت خریداری نمایند. براساس تفاهم‌نامه منعقد شده میان بیمه ملت و صندوق بازنشستگی کشوری، تمامی بازنشستگانی که بیشتر از ۶۰۰ هزار تومان خالص دریافتی دارند، می‌توانند از خدمات ویژه بیمه ای این طرح جدید بهره مند شوند.

امکان باز پرداخت حق بیمه در یازده قسط فراهم شد
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از ایسنا، به گفته دکتر اسماعیل دلفراز مدیرعامل شرکت بیمه ملت، مطابق این تفاهم نامه که از11 خرداد ماه منعقد شده و به مدت دو سال اعتبار دارد، بازنشستگان کشوری می‌توانند علاوه بر تخفیف‌های رایج شرکت‌های بیمه‌ای، بیمه ثالث خودرو را با 2.5 درصد تخفیف بیمه شخص ثالث؛ بیمه‌ بدنه  خودرو را با 30درصد تخفیف بیمه بدنه؛ بیمه‌ آتش‌سوزی منازل مسکونی را با 25 درصد تخفیف بیمه آتش سوزی و بیمه‌نامه عمر و حادثه انفرادی را با شرایط ویژه به همراه پوشش بیمه کرونا از بیمه ملت خریداری نمایند. برای دریافت جزییات تخفیف و نحوه بازپرداخت اقساط اینجا کلیک نمایید.

  از دیگر جزییات مهم این طرح امکان اختصاص بیمه به نزدیکان افراد مشمول طرح است. این طرح علاوه بر خود بازنشسته شامل خانواده و دیگر نزدیکان او نیز می شود.

  چگونه از تخفیف بیمه طرح بازنشستگان بیمه ملت بهره مند شویم
  بازنشستگان صندوق بازنشستگی می‌توانند با در دست داشتن کد ملی و کد دفتری بازنشستگی خود به یکی از دفاتر بیمه ملت مراجعه کنند و از مزایای این طرح بهره مند گردند. برای مشاهده لیست نمایندگی های بیمه ملت اینجا کلیک نمایید     

  در طرح بیمه بازنشستگان بیمه ملت قرار است حق بیمه‌ دریافتی هرکدام از بیمه‌ها در اقساط  یازده ماهه بازپرداخت ‌شود و هیچ‌کدام از بیمه‌شوندگان نیازی به ارایه ضمانت ندارند و تنها اعتبار کد دفتری بازنشستگی فرد بازنشسته کافی می باشد.

  واجدین شرایط این طرح برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن 0218533 متعلق به شرکت بیمه ملت تماس گرفته و یا به سایت بیمه ملت (اینجا کلیک نمایید) مراجعه نمایند.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • ۱۵
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۱۰ ماه پیش
    آرشیو