عصر بازاربرنج

مدیرکل امور بیمه شدگان تامین اجتماعی خبر داد؛

واریز بیمه بیکاری اردیبهشت در روزهای آینده

عصر اعتبار- شکوری گفت: چند روز گذشته اسامی مشمولان بیمه بیکاری به خزانه ارسال شده است و در روز‌های آینده پرداخت اردیبهشت هم صورت می‌گیرد.

واریز بیمه بیکاری اردیبهشت در روزهای آینده
نسخه قابل چاپ
جمعه ۲۷ تير ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از باشگاه خبرنگاران، مهدی شکوری مدیر کل امور بیمه شدگان تامین اجتماعی درباره آخرین وضعیت از پرداخت بیمه بیکاری کرونا، اظهار کرد: اردیبهشت 331 هزار نفر اسامی را که مشمول بودند ارسال کردیم.

  وی با بیان اینکه صحت سنجی شماره حساب‌ها انجام شده است، گفت: فقط در خصوص اعتبار کمی دچار کمبود بودیم و همین باعث تعلل شد، اما خوشبختانه این کمبود در اعتبارمان رفع شده است.

  شکوری ادامه داد: چند روز گذشته اسامی به خزانه ارسال شده است و در روز‌های آینده پرداخت اردیبهشت هم صورت می‌گیرد.

  وی با بیان اینکه 1286 میلیارد تومان بودجه‌ای بود که برای اردیبهشت ماه تخصیص داده شده بود، افزود: هنگام پرداخت متوجه شدیم که به 1343 میلیارد تومان بودجه لازم است و به همین تامین بودجه کمی زمان را طولانی کرد.

  شکوری درباره پرداخت بیمه بیکاری در ماه‌های اسفند و فروردین، گفت: ماه اسفند 241 هزار نفر مشمول شدند که بیمه بیکاری به 213 هزار نفر پرداخت شده و مراحل تکمیلی برای واریز بیمه بیکاری به افرادی که هنوز دریافت نکردند، در حال طی شدن است و تعدادی نیز جدید به لیست اضافه شده‌اند که آن‌ها نیز بعد از بررسی واریز می‌شود.

  مدیر کل امور بیمه شدگان تامین اجتماعی بیان کرد: برای فروردین به 446 هزار نفر بیمه بیکاری پرداخت شده است که تعدادی مانده که درصدد تکمیل لیست فروردین هستیم. دلیل اینکه هنوز برای برخی از افراد واریز نشده آن است که یا شماره حساب خود را وارد نکردند و یا شماره شبا را به اشتباه در سامانه ثبت کردند. همچنین برخی در اداره‌های کار به صورت حضوری ثبت نام کردند و تا وارد کردن اسم آن‌ها در سامانه کمی زمان برده است.

  شکوری افزود: مبلغ بیمه بیکاری مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا است و هیچ ارتباطی به تامین اجتماعی ندارد و رقمی که ستاد ملی مصوب کرده را ما به حساب مشمولان واریز کردیم.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • ۱۵
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۱۰ ماه پیش
    آرشیو