عصر بازاربرنج

آغاز توزیع ۱.۵ میلیون بسته معیشتی ۳۰۰ هزار تومانی

عصر اعتبار- رئیس بنیاد مستضعفان از آغاز توزیع ۱.۵ میلیون بسته معیشتی ۳۰۰ هزار تومانی توسط بنیاد مستضعفان به ارزش ۴۵۰ میلیارد تومان خبر داد.

آغاز توزیع ۱.۵ میلیون بسته معیشتی ۳۰۰ هزار تومانی
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۳۰ تير ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از ایسنا، سید پرویز فتاح در مراسم آغاز توزیع 1.5 میلیون بسته معیشتی میان خانوادههای کم برخوردار و اقشار ضعیف جامعه اظهار کرد: در اجرای فرامین مقام معظم رهبری و جلسه با نهادهای دیگر مقرر شد بنیاد مستضعفان، 1.5 میلیون بسته معیشتی 300 هزار تومانی را طی 3 مرحله متوالی در 3 بازه یک ماهه، میان اقشار ضعیف و کم برخوردار توزیع کند که ارزشی بالغ بر 450 میلیارد تومان دارد.

  رئیس بنیاد مستضعفان، با اشاره به بازدید اخیر خود از شهرستانهای، اسلامشهر، ملارد، بهارستان، شهریار، شهرقدس، رباط کریم، پاکدشت، قرچک، ورامین، پیشوا و استان البرز گفت: امروز روند توزیع 500 هزار بسته معیشتی آغاز می شود که شامل بستههای معیشتی و کارتهای خرید 300 هزار تومانی است که در 10 شهرستان جنوب و غرب تهران و استان البرز و 15 منطقه هدف بنیاد مستضعفان، توزیع شود.

  وی تاکید کرد: در این مرحله به دنبال جلسات 4 روزه با مسئولان شهرستانهای جنوب و غرب استان تهران و همچنین استان البرز مقرر شد تا پایان هفته جاری مبلغ 300 هزار تومان در اختیار تمام مددجویان کمیته امداد و بهزیستی در این شهرستانها توزیع شود و 150 هزار بسته دیگر نیز میان خانوادههای نیازمندی که تحت پوشش این نهادهای حمایتی نیستند توسط گروههای جهادی و مردمی توزیع خواهد شد.

  فتاح با بیان اینکه سایر بستههای معیشتی در نظر گرفته شده، در میان محرومان و مستضعفان 15 منطقه هدف بنیاد مستضعفان توزیع می شود گفت: در مرحله قبلی، بنیاد مستضعفان متعهد به توزیع 500 هزار بسته معیشتی 200 هزار تومانی شده بود که عملا، تعداد بستههای توزیعی توسط بنیاد به بیش از 600 هزار بسته افزایش یافت.

  رئیس بنیاد مستضعفان با اشاره به مشکلاتی که تورم و شرایط اقتصادی اخیر برای خانوادههای نیازمند ایجاد کرده است گفت: در این مرحله، گرچه ارزش بستههای معیشتی بنیاد مستضعفان به میزان 50 درصد افزایش یافته و قیمت هر بسته معیشتی از 200 هزار تومان به 300 هزار تومان رسید، ولی کفاف این شرایط را نمی دهد.

  وی در پایان با تاکید بر اینکه این کمکهای بنیاد مستضعفان، قطره ای در برابر دریای کمکهای مردمی است، خاطرنشان کرد: ما این اطمینان را می دهیم که بنیاد مستضعفان در این شرایط اقتصادی، با تمام وجود و توان، کنار مردم خواهد ایستاد و هیچ مضایقهای برای کمک به مردم بخصوص محرومان و مستضعفان نخواهد داشت.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • ۱۵
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۹ ماه پیش
    آرشیو