عصر بازاربرنج

صورت‌های مالی سال ۹۸ بیمه رازی به تصویب رسید

عصر اعتبار- مجمع عمومی عادی بیمه رازی برگزار و صورت‌های مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ به تصویب اعضا رسید.

صورت‌های مالی سال ۹۸ بیمه رازی به تصویب رسید
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۰۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از ایبنا، مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بیمه رازی (سهامی عام) با حضور دارندگان بیش از 70 درصد سهام شرکت و نمایندگان شرکت فرابورس ایران، بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و بازرس قانونی شرکت در محل دفتر مرکزی برگزار شد.

  بهمن یزدخواستی ریاست هیأت مدیره در جایگاه ریاست جلسه قرار گرفت و از بین سهامداران حاضر در جلسه جلال ایراندوست و علیرضا مهر اردستانی به عنوان ناظرین و حکیمه انصار رامندی به عنوان دبیر جلسه به اتفاق آراء انتخاب شدند.

  سید مجید بختیاری مدیرعامل بیمه رازی ضمن ارایه گزارش عملکرد سال 1398 شرکت که بیانگر ایجاد توازن در بخش بیمه‌گری و نیز کسب سود قابل ملاحظه در بخش سرمایه‌گذاری و درنتیجه کاهش قابل ملاحظه زیان انباشته بود، گفت: شرکت بیمه رازی با پشت سرگذاشتن مراحل «تنظیم» و «تثبیت» با توکل برخدا، مرحله توسعه و شکوفایی را آغاز کرده است. شرکت در مرحله جدید برنامه‌های مدونی برای توسعه دیجیتالی، بهبود مدل‌های کسب و کار و ارتقای نسبت های مالی دارد.

  در ادامه مدیرعامل و نماینده موسسه حسابرسی به سوالات مطرح شده توسط حاضرین وافراد آنلاین مبادرت به پاسخگویی کردند و مجمع پس از استماع گزارش‌ها و توضیحات و شور و مشورت پیرامون موضوعات، با اکثریت آراء حاضرین در جلسه ضمن تایید گزارش هیأت مدیره بازرس قانونی شرکت راجع به عملکرد سال مالی 1398 و تشکر از زحمات آنان و عموم پرسنل شرکت، صورت‌های مالی (ترازنامه و حساب سود و زیان شرکت) مربوط به سال منتهی به پایان اسفند 98 به تصویب رسید.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی