عصر بازاربرنج

مهلت ثبت نام وام کرونا تمام شد

عصر اعتبار- مهلت ثبت نام وام کرونا که پیش از این تا ۵ مرداد تمدید شده بود، پایان یافت هرچند که به دلیل بروز مشکلاتی که برای ثبت نام برخی از متقاضیان ایجاد شده احتمال تمدید مهلت ثبت نام وجود دارد.

مهلت ثبت نام وام کرونا تمام شد
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۰۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از ایسنا، براساس مصوبه کارگروه مقابله با پیامدهای اقتصادی ناشی از شیوع ویروس کرونا، مهلت ثبت نام برای دریافت تسهیلات حمایتی کرونا تا پنجم مرداد ماه تمدید شد و متقاضیان تا پایان روز گذشته فرصت داشتند به سامانه کارا مراجعه و درخواست وام خود را به ثبت برسانند.

  پیش از این وزارت کار به دلیل تاخیر در فرآیند اجرای پرداخت تسهیلات کرونا و وجود برخی مشکلات در روند ارسال پیامک و کندی ثبت نام متقاضیان، درخواست تمدید مهلت ثبت‌نام و پرداخت وام را به کارگروه اقتصادی کرونا ارائه کرده بود که این زمان روز گذشته به پایان رسید اما با توجه به مشکلاتی که در روند ثبت نام متقاضیان وجود داشته احتمال تمدید زمان ثبت نام وجود دارد.

  بر اساس مصوبه کارگروه مقابله با پیامدهای اقتصادی ناشی از شیوع ویروس کرونا، برای دریافت تسهیلات کرونا از بانک‌ها در سقف مبالغی که نیاز به معرفی ضامن کارمند باشد، رسمی بودن ضامن کارمند الزامی نیست.

  پرداخت تسهیلات حمایتی به شاغلین کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا و فعالان اقتصادی 14 رسته منتخب از 13 خرداد ماه آغاز شده است.

  به گزارش ایسنا، مطابق آخرین آمارها، تاکنون 407 هزار واحد در سامانه کارا به نشانی rhttps://kara.mcls.gov.irثبت نام کرده و بیش از 50 هزار میلیارد تومان تسهیلات حمایتی کرونا پرداخت شده است.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • ۱۵
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۸ ماه پیش
    آرشیو