عصر بازاربرنج

یارانه بنزینی ۵۵ تا ۲۰۵ هزار تومانی امشب واریز می‌شود

عصر اعتبار- نهمین مرحله از طرح کمک معیشتی ۵۵ تا ۲۰۵ هزار تومانی یارانه بنزین ساعت ۲۴ امشب (پنج شنبه) به حساب مشمولان واریز می‌شود.

یارانه بنزینی ۵۵ تا ۲۰۵ هزار تومانی امشب واریز می‌شود
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۰۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از ایسنا، از آبان ماه سال گذشته که در طرح اصلاح قیمت سوخت، تصمیم بر پرداخت نقدی بخشی از مابه التفاوت ناشی از افزایش قیمت بنزین شد، تاکنون هشت مرحله واریز انجام شده است و امشب نهمین مرحله برای مردادماه پرداخت خواهد شد.

  مبلغ پرداختی بابت کمک معیشتی تغییری نداشته و به روال قبل برای خانواده‌های یک نفره 55 هزار تومان، دو نفره 103 هزار، سه نفره 138 هزار، چهار نفره 172 هزار و پنج نفره و بیشتر 205 هزار تومان است.

  در طرح کمک معیشتی، قرار بود حدود 60 میلیون نفر (حدود 19 میلیون خانوار) در لیست پرداخت قرار بگیرند که در ابتدا با گزینش کمتر از 18 میلیون خانوار از بین یارانه بگیران آغاز و در ادامه با اعلام درخواست متقاضیان و بررسی های صورت گرفته بر تعداد آنها افزوده شد.

  در طرح کمک معیشتی ماهانه حدود 2500 میلیارد تومان هزینه می‌شود که در سال به حدود 30 هزار میلیارد تومان می‌رسد.

  یارانه معیشتی در کنار یارانه نقدی 45 هزار و 500 تومانی به ازای هر نفر پرداخت می شود که جمعیتی حدود 78 میلیون نفر با هزینه سالانه 42 هزار میلیارد تومانی را در بر می‌گیرد.

  دولت در حال حاضر در سال بالغ بر 72 هزار میلیارد تومان یارانه به صورت نقد پرداخت می‌کند.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • ۱۵
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۱۰ ماه پیش
    آرشیو