عصر بازاربرنج

طرح ساماندهی سهام عدالت در کمیسیون اقتصادی بررسی می‌شود

عصر اعتبار- کمیسیون اقتصادی مجلس در هفته جاری طرح ساماندهی سهام عدالت را مورد بحث و بررسی قرار می‌دهد.

طرح ساماندهی سهام عدالت در کمیسیون اقتصادی بررسی می‌شود
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از خانه ملت، دستور کار نشست‌ کمیسیون اقتصادی مجلس در روزهای (یکشنبه 12 مردادماه)، (دوشنبه 13 مردادماه) و (سه شنبه 14 مردادماه) اعلام شد.

  بر اساس این گزارش روز (یکشنبه 12 مردادماه) در کمیسیون اقتصادی مجلس لایحه ایجاد مناطق آزاد تجاری-صنعتی سرخس-دوغارون و مازندران بررسی می‌شود، همچنین بررسی لایحه توسعه محدوده منطقه آزاد تجاری-صنعتی انزلی نیز در دستور کار این کمیسیون قرار دارد

  لازم به ذکر است در ادامه نشست روز (یکشنبه 12 مردادماه) با حضور اعضای هیئت رئیسه اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران آخرین وضعیت فعالیت‌های اقتصادی کشور با محوریت مصوبات و برنامه‌های شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی بررسی می‌شود.

  گفتنی است در نشست روز دوشنبه(13 مردادماه) کمیسیون اقتصادی مجلس با حضور رئیس و مدیران اقتصادی مرکز پژوهش‌های مجلس برنامه‌ها و اولویت‌های اقتصادی کشور بررسی می‌شود، همچنین در ادامه این نشست با حضور وزیر میراث فرهنگی و گردشگری و معاونین وی آخرین وضعیت اقتصاد گردشگری مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

  بر اساس این گزارش روز (سه‌شنبه 14 مردادماه) کمیسیون اقتصادی مجلس نشستی را با حضور مدیران عامل بانک‌های دولتی جهت ارائه گزارش عملکرد و بررسی اولویت‌های نظام بانکی کشور برگزار می‌کند، همچنین در ادامه این نشست طرح ساماندهی سهام عدالت نیز بررسی می‌شود.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • ۱۵
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۲ سال پیش
    آرشیو