عصر بازاربرنج

صدور مجوز افزایش سرمایه بیمه کوثر

عصر اعتبار- مجوز افزایش سرمایه حدود ۸۴درصدی بیمه کوثر از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها از سوی سازمان بورس و اوراق بهادر صادر شد.

صدور مجوز افزایش سرمایه بیمه کوثر
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار»، سرمایه شرکت بیمه کوثر از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها با افزایش 2هزارو 957میلیارد ریالی به بیش از 6هزارو 485میلیارد ریال میرسد.
  نوید خاندوزی خبرداد: مجمع فوق‌العاده شرکت برای تصویب این افزایش سرمایه تا انتهای مرداد برگزار می‌شود.
  وی با تاکید بر اینکه افزایش حدود 84درصدی سرمایه شرکت از محل مازاد تجدید ارزیابی داراییها با تکیه بر اصلاح ساختار مالی شرکت و در اجرای مفاد ماده«14» قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی کشور و حمایت از کالاهای ایرانی انجام شده است، تصریح کرد: تمام امور افزایش سرمایه انجام شده است و سعی خواهد شد در کوتاه‌ترین زمان ممکن مجمع برگزار و سرمایه جدید ثبت شود.
  مدیر اقتصادی و سرمایه گذاری بیمه کوثر با اشاره به قانون مصوب آذرماه 1384 بازار اوراق بهادار جمهوری اسلامی ایران خاطرنشان کرد: با توجه به قانون یادشده و در اجرای آن، تقاضای افزایش سرمایه و انتشار سهام جدید شرکت بیمه کوثر (سهامی عام) در سازمان بورس و اوراق بهادار از نظر انطباق با قوانین و مقررات مربوط در انتشار سهام بررسی و با رعایت قوانین و مقررات مرتبط بلامانع اعلام شده است.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی