عصر بازاربرنج

معاون وزیر راه خبر داد:

اعلام اسامی مشمولان وام ودیعه مسکن تا ۲۰مرداد به بانک مرکزی

عصر اعتبار- معاون وزیر راه و شهرسازی از اعلام اسامی واجدین شرایط دریافت وام ودیعه مسکن به بانک مرکزی تا ۲۰ مرداد خبر داد .

اعلام اسامی مشمولان وام ودیعه مسکن تا ۲۰مرداد به بانک مرکزی
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از مهر، محمود محمودزاده در برنامه شبکه خبر، در خصوص زمان پرداخت وام ودیعه مسکن مستأجران و اینکه چه افرادی واجد شرایط برای دریافت این نوع از تسهیلات هستند، گفت: 2 میلیون و 220 هزار نفر متقاضی در مدت زمان یک هفته از 4 تا 9 مرداد برای دریافت وام ودیعه مسکن ثبت‌نام کردند.

  معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه از 11 مردادماه پالایش متقاضیان دریافت وام ودیعه مسکن آغاز شده افزود: برنامه‌ریزی‌ها به گونه‌ای است که قبل از 20 مردادماه اسامی واجدان شرایط و مستأجران نیازمند حمایت‌های دولتی برای دریافت تسهیلات ودیعه مسکن به بانک‌های عامل معرفی شوند.

  محمودزاده توضیح داد: در خصوص پرداخت وام ودیعه مسکن، 19 بانک و مؤسسه اعتباری توسط بانک مرکزی معرفی شدند که به زودی سهمیه هر بانک به تفکیک استان و شعبه مشخص می‌شود و وزارت راه و شهرسازی افراد واجد شرایط را به بانک‌های معرفی شده از سوی بانک مرکزی معرفی می‌کند تا واجدان شرایط در کمترین زمان ممکن تسهیلات را دریافت کنند.

  خاطرنشان می‌شود بر اساس اعلام بانک مرکزی، در حال حاضر 32 بانک و مؤسسه اعتباری مجاز ایرانی در کشور فعالند.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • ۱۵
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۲ سال پیش
    آرشیو