عصر بازاربرنج

۳۰ درصد از سهام عدالت چند؟

عصر اعتبار- ارزش واقعی سهام عدالت بر اساس تابلوی روز بورس تغییر می کند و از زمانی که امکان فروش ۳۰ درصد از این سهام برای مشمولان فراهم شده است، ارزش واقعی یک سهام عدالت ۴۹۲ هزار تومانی، بین ۱۷ تا ۱۹ میلیون تومان تغییر کرده است. بر این اساس و طبق آخرین قیمت ها، ۳۰ درصد سهام عدالت، کمی بیش از پنج میلیون تومان است.

۳۰ درصد از سهام عدالت چند؟
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از ایسنا، پس از آزادسازی سهام عدالت، مشمولان این سهام که روش مستقیم را برای مدیریت سهام خود انتخاب کرده اند، می توانند با مراجعه به سامانه www.sahamedalat.ir ارزش واقعی سهام و جزئیات دارایی خود را مشاهده کنند.

  بر این اساس و طبق آخرین به روز رسانی گزارش دارایی که مربوط به تاریخ 13 مرداد است، ارزش واقعی سهام عدالت با ارزش اولیه 492 هزار تومان کمی بیشتر از 17 میلیون و 935هزار تومان است.

  این درحالی است که ارزش این سهام در اوایل خردادماه حدود هفت میلیون و 660 هزار تومان بود.

  بر این اساس و با توجه به اینکه درحال حاضر امکان فروش 30 درصد سهام عدالت برای مشمولان وجود دارد، 30 درصد سهام عدالت با ارزش اولیه 492 هزار تومان، پنج میلیون و 806 هزار تومان می شود.

  مشمولان باید توجه داشته باشند که می توانند 30 درصد سهم خود را یا از طریق کارگزاری یا از طریق بانک به فروش برسانند و فقط زمانی می توانند در مورد اینکه چه میزان از کدام سهم خود را به فروش برسانند که از طریق کارگزاری اقدام به فروش کنند. در غیر اینصورت و چنانچه از طریق بانک اقدام به فروش سهام خود کنند، اختیاری در این زمینه نخواهند داشت.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • ۱۵
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۱۰ ماه پیش
    آرشیو