عصر بازاربرنج

پیام تبریک مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی به مناسبت روز خبرنگار

عصر اعتبار- مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در پیامی ۱۷ مرداد، روز خبرنگار را به تمامی خبرنگاران و فعالان خبر و رسانه تبریک گفت.

پیام تبریک مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی به مناسبت روز خبرنگار
نسخه قابل چاپ
جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از ایسنا، پیام تبریک دکتر مصطفی سالاری به این شرح است:

  «به نام او که به "قلم" سوگند یاد کرد

  اهتمام به ارتباط موثر با رسانه‌های مختلف و اصحاب رسانه، یکی از راهبردهایی است که همواره در سازمان تامین‌اجتماعی مورد توجه و تاکید بوده و هست. در این مسیر ما متعهدیم با برقراری ارتباط مناسب با رسانه‌های جمعی و فعالان رسانه‌ای، تا حد امکان توجه آنها را به اهمیت مقوله‌های بیمه‌های اجتماعی و تامین‌اجتماعی جلب کرده و از ظرفیت‌های موجود این عرصه، برای برقراری ارتباط با گروه‌های مختلف مخاطبان استفاده کنیم.

  امیدواریم در سایه توسعه همکاری و همراهی اصحاب رسانه با این سازمان، شاهد تقویت نگاه کارشناسی در جامعه به یکی از حساس‌ترین حوزه‌های زندگی اجتماعی یعنی حوزه نظام جامع رفاه و تامین‌اجتماعی باشیم.

  ضمن قدردانی و سپاس از همکاری صمیمانه و همیشگی فعالان رسانه‌ای با سازمان تامین‌اجتماعی و استقبال از همه نقدهای مشفقانه و راهگشا در مسیر توسعه و اعتلای خدمات سازمان، فرارسیدن هفدهم مرداد ماه و روز خبرنگار را به همه دست‌اندرکاران و فعالان خستگی‌ناپذیر این حوزه چه در فضای رسمی مطبوعات و رسانه‌های جمعی متداول و چه در شبکه‌های نوپدید فضای مجازی تبریک گفته و ضمن پاسداشت خاطره شهدای اصحاب رسانه، مجاهدت دلسوزانه وجدان‌های بیدار جامعه را ارج می‌نهیم و از ایزد منان، تداوم عزت و اهتمام مسئولانه شما را در روایت صادقانه حق و حقیقت آرزومندیم».

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • ۱۵
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۹ ماه پیش
    آرشیو
    آخرین اخبار