عصر بازاربرنج

علی الهیار ترکمن خبرداد

اعطای وام مرابحه به فرهنگیان به زودی

عصر اعتبار- معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش از فراهم شدن امکان دریافت وام مرابحه تا سقف ۴۰ میلیون تومان به فرهنگیان خبر داد.

اعطای وام مرابحه به فرهنگیان به زودی
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از مهر، علی الهیار ترکمن با اشاره به تسهیلات در نظر گرفته شده برای پرسنل وزارت آموزش و پرورش اظهار کرد: یکی از اقدامات و برنامه های معیشتی استفاده از تسهیلات مختلف بر اساس ظرفیت های موجود است که فرهنگیان بتوانند بر حسب نیازهایی که دارند این تسهیلات را دریافت و مصرف کنند.

  وی افزود: ارائه تسهیلات را در چند حوزه دنبال می کنیم؛ نخست تسهیلات حوزه ساخت و تامین مسکن است و فرهنگیان برای خانه دار شدن از آن استفاده کنند. عمده قراردادهایی که سالانه با بانک ملی داریم روی این مورد متمرکز شده است.

  معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه با سایر بانک ها اعلام آمادگی می کنند و می توانند ظرفیت هایی را به جامعه فر هنگیان ارائه کنند که گرفتن وام را منطقی کند نیز وارد مذاکره شده و برنامه ریزی هایی را در این زمینه انجام می دهیم گفت: اخیراً قراردادی با بانک قرض الحسنه مهر ایران منعقد کردیم.

  الهیار ادامه داد: بر اساس این قرارداد برای فرهنگیان تا 20 میلیون تومن و بری زوجین تا 40 میلیون تومان وام مرابحه با سود 12 درصد پیش بینی شده است. نیازهای ضروری و سوابق قبلی وامی که دریافت کرده اند جزء شرایط اولویت دار است.

  وی اضافه کرد: دستورالعمل مربوط ظرف یکی دو روز آتی به استان ها ابلاغ می شود و بانک کارش را آغاز می کند.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • ۱۵
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۹ ماه پیش
    آرشیو
    آخرین اخبار