عصر بازاربرنج

حقوق و مزایای نیروهای مشاغل خدماتی هلال احمر افزایش یافت

عصر اعتبار- رئیس جمعیت هلال احمر دستور افزایش حقوق و مزایای نیروهای مشاغل خدماتی(مدرک دیپلم و زیر دیپلم) را از ابتدای تیرماه ۹۹ صادر کرد.

حقوق و مزایای نیروهای مشاغل خدماتی هلال احمر افزایش یافت
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از مهر، کریم همتی درباره افزایش حقوق پرسنل مشاغل خدماتی (مدرک دیپلم و زیر دیپلم) گفت: با عنایت به افزایش 50 درصدی حقوق و مزایای پرسنل رسمی، پیمانی و قرارداد انجام کار معین در تاریخ یکم اسفندماه سال 1398 و اعمال این مهم در احکام کارگزینی پرسنل، متأسفانه حقوق و مزایای نیروهای خدوم و زحمتکش مشاغل خدماتی (مدرک دیپلم و زیر دیپلم) افزایش چشمگیری نداشته است.

  وی افزود: بر اساس گزارش تخصصی اداره کل منابع انسانی و بررسی‌های انجام شده مشخص شد که مسئولان وقت جمعیت احکام مربوط به این افراد را بر اساس قانون مدیریت کشوری منطبق کرده‌اند، بنابراین دستور اصلاح حکم یادشده بر اساس قوانین و مقررات کار وزارت تعاون و امور اجتماعی صادر شد.

  رئیس جمعیت هلال احمر با بیان اینکه حقوق و مزایای نیروهای زحمتکش مشاغل خدماتی (مدرک دیپلم و زیر دیپلم) افزایش خواهد یافت، تاکید کرد: افزایش حقوق و مزایای این قشر از عزیزان از تاریخ اول تیرماه سال 1399 اعمال و موضوع بر اساس بخشنامه‌ای به واحدهای زیرمجموعه ابلاغ خواهد شد.

  دکتر همتی اظهار امیدواری کرد که با تلاش مسئولین جمعیت مطالبات کارکنان به زودی و با تحقق درآمدها پرداخت شود.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • ۱۵
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۱۱ ماه پیش
    آرشیو