عصر بازاربرنج

پیشتازی بیمه آسیا با سرعت مطمئن از رقبا

عصر اعتبار- حرکت بیمه آسیا در رقابت با دیگر شرکت‌ها با سرعت مطلوب و فاصله معنادار همچنان ادامه دارد و این شرکت با مدیرعامل مسعود بادین در همین ۵ ماهی که از سال می‌گذرد موفق شده ۲۹ هزار و ۳۰۷ میلیارد و ۱۸ میلیون ریال حق بیمه صادر کند که نسبت به همین مدت در سال گذشته رشدی ۲۷درصدی را نشان می‌دهد.

پیشتازی بیمه آسیا با سرعت مطمئن از رقبا
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۱۶ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از اقتصادآنلاین، شرکت بیمه آسیا توانسته میزان فروش خود را از 23 هزار و 11 میلیارد و 59 میلیون ریال در پایان مرداد سال گذشته به رقم 29 هزار و 307 میلیارد و 18 میلیون ریال برساند و میزان حق بیمه تولیدی این شرکت که تصمیم دارد سرمایه خود را تا 1000 درصد افزایش دهد، در پنجمین ماه از سال جاری 40 درصد بیشتر از مدت مشابه پارسال بوده است. بیمه آسیا با سطح توانگری یک در 5ماه نخست امسال بالغ بر 14 هزار و 55 میلیارد و 238 میلیون ریال خسارت به بیمه‌گذاران خود پرداخت کرده که 26 درصد بیشتر از مدت مشابه پارسال بوده است. با این حال نسبت خسارت به حق بیمه تولیدی این شرکت در پایان مرداد امسال نسبت به پایان مرداد پارسال در محدوده 48 درصد باقی مانده که نشان می‌دهد سیاست مدیران بیمه آسیا در پرداخت دقیق و سریع خسارت‌ها با لحاظ مدیریت ریسک و توازن در پرتفوی این شرکت همراه است.

  از مجموع کل پرتفوی 5 ماهه امسال بیمه آسیا، تنها 19 درصد به رشته بیمه درمان، 41 درصد به بیمه شخص ثالث و حوادث سرنشین، 163 درصد بیمه بدنه خودرو، 9 درصد بیمه زندگی، 5 درصد بیمه مسئولیت و 4 درصد بیمه آتش‌سوزی اختصاص دارد. همچنین از کل خسارت پرداخت شده در این مدت، سهم بیمه درمان 21 درصد، شخص ثالث و حوادث سرنشین 49 درصد، بدنه خودرو 12 درصد، بیمه زندگی 8 درصد و بیمه مسئولیت 3 درصد برآورد شده است.

   

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • ۱۵
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۹ ماه پیش
    آرشیو