عصر بازاربرنج

بیمه آسیا و سازمان امور مالیاتی کشور، قرارداد بزرگ بیمه‌ای منعقد کردند

عصر اعتبار- بیمه آسیا، کارکنان سازمان امور مالیاتی را در سراسر کشور تحت پوشش بیمه های درمان و سایر پوشش های بیمه اموال و اشخاص قرار داد.

بیمه آسیا و سازمان امور مالیاتی کشور، قرارداد بزرگ بیمه‌ای منعقد کردند
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۱۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از اقتصادآنلاین، با حضور مسعود بادین نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا، اعضای هیات مدیره، معاونان مدیرعامل و تنی چند از مدیران این شرکت، قرارداد بیمه تکمیل درمان کارکنان سازمان مالیاتی کشور به امضا رسید.

  بنا بر این گزارش، در این مراسم که با حضور جنتی معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان مالیاتی کشور و مدیران ارشد این سازمان برگزار شد، آقای جنتی ضمن اعلام رضایت کامل پرسنل این سازمان از خدمات بیمه آسیا در سال های گذشته، از شروع همکاری های مجدد ابراز خرسندی کرد.

  در این مراسم، مدیرعامل بیمه آسیا نیز با تاکید بر اینکه بیمه­ آسیا به عنوان شرکتی توانمند و فنی در صنعت بیمه شناخته می شود، اظهار امیدواری کرد، این همکاری بین دو سازمان بزرگ و شناخته شده، الگوی مناسبی برای تعاملات بیمه ای در کشور باشد.

  گفتنی است، بر اساس قرارداد فی ما بین بیمه آسیا و سازمان امور مالیاتی، قریب به 30 هزار نفر از پرسنل این سازمان تحت پوشش بیمه تکمیل درمان  و سایر پوشش های بیمه ای اموال و اشخاص بیمه آسیا قرار می ­گیرند.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی