عصر بازاربرنج

افزایش تعداد بیمه شدگان غرب تهران در سال ۹۹

عصر اعتبار- مدیرکل تامین اجتماعی غرب تهران گفت: بر اساس عملکرد شعب تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ، تعداد بیمه شدگان در تیرماه ۹۹نسبت به مدت مشابه سال گذشته بیش از ۱۴درصد افزایش داشته است.

افزایش تعداد بیمه شدگان غرب تهران در سال ۹۹
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از ایسنا، حسین امیری گنجه در نشست شورای معاونین این اداره کل با ذکر مطلب فوق افزود: یکی از دغدغه های مهم سازمان تامین اجتماعی موضوع منابع و مصارف است که در شرایط فعلی؛ با توجه به تحریم های ظالمانه و گسترش ویروس کرونا توجه ویژه به منابع و مصارف از اهمیت دو چندان برخودار است.


  وی با اشاره به عملکرد شعب غرب تهران بزرگ در تیرماه سال جاری گفت: شعبه 33 با 26 درصد افزایش، شعبه 25 با 19 درصد افزایش و شعب 28 و 13غرب تهران بزرگ با 18درصد افزایش نسبت به مدت مشابه در سال گذشته رشد قابل توجهی در خصوص افزایش بیمه شدگان کارفرمایان صنفی داشته اند.


  مدیر کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ گفت: با توجه  به مشکلات  اقتصادی امروز جامعه و به خصوص وضعیت کرونایی کشور جهت گیری کلی فعالیت های سازمان تامین اجتماعی در راستای حمایت از "جهش تولید " در کشور است که بر اساس آن دو راهبرد مدیریت منابع و مصارف به طور جدی در دستور کار اداره کل تامین اجتماعی غرب نیز قرار گرفته است.


  به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، وی تاکید کرد: فعالیتهایی نظیر بیمه زنان خانه دار، بیمه دانشجویان، بیمه همسران و دختران کارگران و ...در راستای تحقق برنامه  های مدیریت منابع دیده شده است و با امکان انتخاب نرخ بیمه  14، 16و 18 درصد بیمه شدگان می توانند تحت پوشش حمایت های تامین اجتماعی قرار گیرند.


  شایان ذکر است سال گذشته بیش از5 هزار نفر از زنان خانه دار از حمایت های کوتاه و بلند مدت تامین اجتماعی بهرمند شده اند و از مزایای بیمه زنان خانه دار برخوردار شده اند.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • ۱۵
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۱۰ ماه پیش
    آرشیو