عصر بازاربرنج

اعلام رسمی افزایش سرمایه ۸۳ درصدی بانک تجارت

عصر اعتبار- با صدور یک اطلاعیه رسمی شفاف‌سازی، افزایش سرمایه ۸۳ درصدی بانک تجارت اعلام شد تا در صورت موافقت سازمان بورس این بانک به بزرگترین شرکت بورس از نظر سرمایه اسمی تبدیل شود.

اعلام رسمی افزایش سرمایه ۸۳ درصدی بانک تجارت
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار»به نقل از بانک تجارت که با با نماد «وتجارت» در بازار سهام حضور دارد با صدور یک اطلاعیه شفاف سازی در سامانه کدال اعلام کرد : با توجه به ماده 3 دستورالعمل افزایش سرمایه شرکت های ثبت شده نزد سازمان بورس و اوراق بهادار، پیشنهاد اعضای هیات مدیره مبنی بر افزایش سرمایه 83 درصدی این بانک از محل آورده نقدی با سلب حق تقدم از سهامداران فعلی با هدف بهبود ساختار مالی در 18 شهریور ماه 1399 به تصویب رسید و این پیشنهاد برای اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارائه شد.

  بر اساس این اطلاعیه شفاف سازی، بانک تجارت قصد دارد سرمایه فعلی را از 22.3  به 41 هزار میلیارد تومان « 83 درصد» برساند تا با موافقت سازمان بورس و نهایی شدن این افزایش سرمایه این بانک به بزرگترین شرکت بورسی از نظر سرمایه اسمی تبدیل شود.

  لازم به ذکر است تامین مالی بانک تجارت از محل آورده نقدی با سلب حق تقدم از سهامداران فعلی به منظور بهبود ساختار مالی صورت می گیرد. بدیهی است انجام افزایش سرمایه یاد شده بانک تجارت منوط به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق العاده است.

   

   

   ایبِنا، 

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • ۱۵
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۲ سال پیش
    آرشیو