عصر بازاربرنج

تسهیلات اعتباری بانک توسعه تعاون از اثربخشی لازم برخوردار است

عصر اعتبار- تسهیلات اعتباری بانک توسعه تعاون از اثربخشی لازم برخوردار استسعید معادی معاونت امور استان‌ها در بازدید از طرح‌های استان آذربایجان غربی گفت: تسهیلات اعتباری بانک توسعه تعاون از اثربخشی لازم برخوردار است.

تسهیلات اعتباری بانک توسعه تعاون از اثربخشی لازم برخوردار است
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون ،سعید معادی معاونت امور استان‌ها و بازار‌یابی بانک توسعه تعاون که به اتفاق حمیدرضا البرزی مدیر امور اعتباری و سرمایه‌گذاری، احمد محمدی مدیر امور استان‌ها و شعب، محمد اسماعیل امیری رئیس اداره کل بازاریابی بانک توسعه تعاون به شهرستان ارومیه سفر کرده بودند در بازدید از تعدادی طرح‌های اقتصادی این شهرستان با اعلام مطلب فوق اظهار داشت: اعتبارسنجی با بهره‌گیری از سامانه ایرانیان و صدرا، نیازسنجی و برآورد نیاز واقعی مشتریان، شناسایی اهلیت و ملائت مشتریان توام با بررسی کارشناسی جهت لحاظ کردن توجیهات اقتصادی و فنی طرح‌های اقتصادی همراه با اخذ مدارک مثبتی و اعمال نظارت قبل، حین و بعد از پرداخت می‌تواند در اثربخشی تسهیلات اعتباری بانک و امکان اندازه‌گیری میزان تاثیر در کمک به ایجاد، توسعه، تکمیل و تامین نیازهای سرمایه در گردش با رویکرد زمینه جهش تولید و فراهم نمودن شرایط ایجاد و حفظ اشتغال نقش به‌سزایی داشته باشد.

  وی در همین رابطه افزود: رعایت بهداشت پرونده اعتباری و اخذ تضامین مناسب با وضعیت طرح و متقاضی عامل موثر بر مدیریت ریسک و کنترل نرخ نکول و جلوگیری از ایجاد و افزایش مطالبات غیرجاری است.

  گفتنی است در این سفر از شرکت اروم صنعت سامان تولیدکننده انواع تریلر اعم از یخچال‌دار، سه‌محوره، حمل گاز مایع و CNG بازدید بعمل آمد.

  لازم‌به‌ذکر است این شرکت همواره از تولیدکنندگان برتر کشوری بوده و دارای اشتغال مستقیم بیش از سیصد نفر می‌باشد. بانک توسعه تعاون از طریق اعطای تسهیلات به خریداران محصولات تولیدی با ظرفیت سالیانه 2400 میلیارد ریال با شرکت همکاری می‌نماید.

  همچنین در ادامه از کشتارگاه صنعتی پلیکان با ظرفیت 2000 قطعه در ساعت و 21000 تن سالانه بازدید بعمل آمد.

  گفتنی است از محل اشتغال پایدار روستایی جهت خرید ماشین‌آلات طرح با اشتغال‌زایی مستقیم 80 نفر، 120 میلیارد تسهیلات اعتباری تصویب که در حال پرداخت می‌باشد.

  لازم‌به‌ذکر است این طرح دارای واحد کشتار، سردخانه، قطعه‌بندی و بسته‌بندی و کارخانه پخت غذای طیور و آبزیان از محل ضایعات مرغ می‌باشد.

  ضمنا مجری طرح دارای تجربه چهل ساله در زمینه مرغ بوده و دارای واحدهای تولید دان طیور، جوجه‌کشی و مرغ مادر گوشتی و پرورش مرغ گوشتی می‌باشد.

  معاون مدیرعامل بانک توسعه تعاون همچنین از 4 شعبه مرکزی، مدرس، فرهنگیان و شهید باکری شهرستان ارومیه بازدید بعمل آوردند.

   

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • ۱۵
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۲ سال پیش
    آرشیو