عصر بازاربرنج

اداره پژوهش و مدیریت ریسک بانک توسعه صادرات اعلام کرد

۷ طرح پژوهشی بانک توسعه صادرات ایران در سال ۹۹

عصر اعتبار- اداره پژوهش و مدیریت ریسک بانک توسعه صادرات جدیدترین اولویت های پژوهشی این بانک را برای اطلاع محققین و پژوهشگران علاقه مند برای سال ۹۹ اعلام کرد.

۷ طرح پژوهشی بانک توسعه صادرات ایران در سال ۹۹
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعبتار » به نقل از روابط عمومی بانک توسعه صادرات ایران، محورهای پژوهشی ذکر شده شامل برآورد نیروی انسانی مورد نیاز بانک بر مبنای کارسنجی، بررسی روش­های نظام تطبیق و کنترل ریسک تطبیق در اگزیم ‌بانک دنیا و بانک­های داخلی و ارائه راهکار مناسب برای بانک توسعه صادرات، طراحی مدل و چارچوب اعتبارسنجی و تعیین سقف اعتباری بانک‌های کارگزار، پژوهش در خصوص جایگزینی قراردادهای عقود اسلامی در تسهیلات تامین مالی اعتبار خریدار، می شود.

  طراحی و ارائه ساختار کارکردی مناسب بانک توسعه صادرات به عنوان اگزیم بانک ایران و ارائه قانون خاص اگزیم بانک، ارائه مدل اعتبارسنجی شرکت‌های کوچک و متوسط(SME) ‌ از دیگر اولویت های پژوهشی است که از طرف اداره پژوهش و مدیریت ریسک بانک توسعه صادرات ایران اعلام شده است.
  یادآور می­شود، پژوهش درخصوص امکان تخفیف زود پرداخت در قراردادهای سلف و خرید دین همانند قراردادهای فروش اقساطی ـ فقط در قالب پایان نامه کارشناسی ارشد قابل انجام است.
  پژوهشگران علاقه‌مند ‌می‌توانند پیشنهادهای خود را در قالب طرح‌نامه پیوست تکمیل و حداکثر تا تاریخ 03/07/1399 به اداره کل پژوهش و مدیریت ریسک واقع در خیابان وزرا خیابان بیست و یکم پلاک 18 ارسال یا از طریق سامانه ساتع بارگذاری نمایند. ضمنا پژوهشگران می­توانند در بازه زمانی تعیین شده (حداکثر تا 03/07/1399) در صورت هرگونه سئوال با شماره 81922180 تماس حاصل کنند.

  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • ۱۵
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۹ ماه پیش
    آرشیو