عصر بازاربرنج

گزارش بدهی‌ها و مطالبات دولت در بهار ۹۹ به رییس‌جمهور ارائه شد

عصر اعتبار- گزارش بدهی‌ها و مطالبات دولت و شرکت‌های دولتی در سه ماهه اول سال ۱۳۹۹ به رییس‌جمهور تقدیم شد.

گزارش بدهی‌ها و مطالبات دولت در بهار ۹۹ به رییس‌جمهور ارائه شد
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۰۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از ایبنا، معاونت نظارت مالی و خزانه داری وزارت امور اقتصادی و دارایی، طی اطلاعیه‌ای از تقدیم گزارش بدهی‌ها و مطالبات دولت و شرکت‌های دولتی در سه ماهه اول سال 1399، از سوی این وزارتخانه به رییس جمهور خبر داد.

  در این اطلاعیه می‌خوانیم:

  در اجرای حکم بند (ب) ماده (1) قانون رفع موانع تولید رقابت‌پذیر و ارتقای نظام مالی کشور گزارش بدهی‌ها و مطالبات دولت و شرکت‌های دولتی برای سه ماهه اول سال 1399، از سوی وزارت امور اقتصادی و دارایی (معاونت نظارت مالی و خزانه داری کل کشور، مرکز مدیریت بدهی‎‎‎‌ها و دارایی‌های مالی عمومی) تقدیم رییس جمهور محترم شده است.

  به منظور احصاء و گزارش ارقام بدهی ها و مطالبات بخش عمومی و در اجرای حکم ماده مذکور از آبان ماه سال 1394 تاکنون بالغ بر 23 فقره گزارش بدهی‌ها و مطالبات در مقاطع سه ماهه و سالانه برای مراجع قانونی ذیربط توسط مرکز مدیریت بدهی‌ها و دارایی‌های مالی عمومی با همکاری ادارات کل امور اقتصادی و دارایی استان‌های این وزارتخانه تهیه گردیده است.

  شایان ذکر است از سال 1395 تاکنون در اجرای بخشنامه شماره 136151/57 مورخ 27 . 6. 1395 معاونت نظارت مالی و خزانه‌داری وزارت امور اقتصادی و دارایی، بیش از 114 هزار فقره گزارش از بیش از 3 هزار و 500 نقطه گزارشگری (دستگاه اجرایی) به صورت الکترونیکی از طریق سامانه مدیریت اطلاعات بدهی‌ها و مطالبات دولت (سماد) دریافت گردیده که مبنای تهیه گزارش‌های مجموعه دولت و شرکت‌های دولتی بوده است.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • ۱۵
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۱۰ ماه پیش
    آرشیو