عصر بازاربرنج

۸۷۰ هزار آمریکایی دیگر این هفته درخواست بیمه بیکاری دادند

عصر اعتبار- با کندتر شدن ریکاوری بازار کار آمریکا از پاندمی کرونا، تعداد افرادی که این هفته برای اولین بار درخواست حمایت از بیکاری خود را ثبت کردند از آن‌چه تحلیل‌گران انتظار داشتند بیشتر شد.

۸۷۰ هزار آمریکایی دیگر این هفته درخواست بیمه بیکاری دادند
نسخه قابل چاپ
جمعه ۰۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از مهر، با کندتر شدن ریکاوری بازار کار آمریکا از پاندمی کرونا، تعداد افرادی که این هفته برای اولین بار درخواست حمایت از بیکاری خود را ثبت کردند از آن‌چه تحلیل‌گران انتظار داشتند بیشتر شد.

  اداره کار آمریکا اعلام کرد تعداد افرادی که در هفته منتهی به 19 سپتامبر برای اولین بار درخواست دریافت حقوق بیکاری خود را ثبت کرده‌اند به 870,000 نفر رسیده است.

  این در حالی است که اقتصاددانان شرکت‌کننده در نظرسنجی داوجونز پیش‌بینی می‌کردند تنها 860,000 نفر این هفته درخواست حمایت از بیکاری خود را به ثبت برسانند.

  در اوج اخراج کارکنان در فصل بهار هر هفته بیش از 6 میلیون آمریکایی درخواست حمایت از بیکاری خود را ثبت می‌کردند. در آن زمان کنگره آمریکا تصویب کرد برای حمایت اضافی از بیکاران علاوه بر حقوق بیکاری هر هفته 600 دلار به آنها پرداخت شود. حالا با به پایان رسیدن این طرح حمایتی اضافی هر هفته افراد بیشتری تمایل دارند دوباره به دنبال کار بگردند.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • ۱۵
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۱۰ ماه پیش
    آرشیو