عصر بازاربرنج

مدیرکل کمیته امداد استان تهران خبر داد؛

کمک ۸ میلیاردی خیرین به دانش آموزان نیازمند

عصر اعتبار- مدیرکل کمیته امداد استان تهران، در دیدار با امام جمعه و بخشدار لواسانات، از کمک ۸ میلیاردی خیرین به دانش آموزان نیازمند در قالب شور عاطفه ها خبر داد.

کمک ۸ میلیاردی خیرین به دانش آموزان نیازمند
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۰۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از مهر، سیدابوالفضل پرپنچی، با اشاره به اینکه رویکرد کمیته امداد، ظرفیت شناسی و توانمدسازی مددجویان تحت حمایت، گفت: کمیته امداد به جای رفع مقطعی نیازهای مددجویان به ظرفیت‌شناسی و توانمندسازی آنها بر اساس استعدادهایشان پرداخته که این امر در دراز مدت باعث خودکفایی جامعه هدف تحت حمایت خواهد شد.

  وی بر استفاده از ظرفیت های شهر لواسانات تأکید کرد و افزود: چنین جلساتی با هدف به خدمت رسانی بهتر برای خودکفایی و خوداتکایی خانوارهای تحت حمایت برگزار می شود و امیدوارم از ظرفیت های این شهر برای گره گشایی از مشکلات و توانمندسازی خانواده های تحت حمایت این نهاد،استفاده کنیم.

  پرپنچی در ادامه به سبد کالا و بسته های تحصیلی توزیع شده میان خانواده های تحت حمایت این نهاد و سایر اقشار نیازمند شناسایی شده توسط مراکز نیکوکاری تابعه این نهاد، اشاره و بیان کرد: تاکنون بیش از 145 هزار سبد کالا در قالب طرح احسان حسینی و بیش از یک میلیون و 200 هزار پرس غذای گرم در قالب طرح اطعام حسینی با هزینه ای بالغ بر 75 میلیارد تومان میان نیازمندان توزیع شده است.

  وی افزود: از ابتدای برگزاری شور عاطفه ها نیز بیش از 8 میلیارد و 230 میلیون تومان به صورت نقدی و غیرنقدی به دانش آموزان تحت حمایت و اقشار نیازمند کمک شده است.

  پرینچی گفت: امیدوارم با تلاش های کمیته امداد و مشارکت مسئولان و خیرین، ارائه خدمات برای تعداد بیشتری از خانواده های تحت حمایت و سایر اقشار نیازمند فراهم شود.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • ۱۵
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۱۰ ماه پیش
    آرشیو