عصر بازاربرنج

پرداخت تسهیلات اشتغال آفرین بانک توسعه تعاون در خراسان رضوی

عصر اعتبار- بانک توسعه تعاون در قالب تفاهم‌نامه‌ای سه‌جانبه به ایجاد و تقویت کسب‌وکارهای خرد در شهرستان تاریخی باخرز خراسان رضوی کمک می‌کند.

پرداخت تسهیلات اشتغال آفرین بانک توسعه تعاون در خراسان رضوی
نسخه قابل چاپ
شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار»، این بانک طی تفاهم‌نامه‌ای سه‌جانبه با معاونت توسعه روستایی ریاست جمهوری ) استانداری خراسان رضوی(  و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در این استان، به عنوان یکی از بانک‌های عامل برای پرداخت تسهیلات جهت ایجاد و تقویت کسب‌وکارهای خرد در این منطقه مشارکت می‌کند.

  این همکاری در قالب رویکرد بانک توسعه تعاون به تقویت کسب‌وکارهای خرد و در اولویت دهی به مناطق محروم و کم برخوردار صورت خواهد گرفت که طی آن باهدف محرومیت‌زدایی از شهرستان باخرز خراسان رضوی تسهیلاتی به متقاضیان واجد شرایط اعطا می‌گردد.

  در قالب این تفاهم‌نامه 300 میلیارد ریال از منابع داخلی بانک به معرفی‌شدگان از سوی استانداری اعطا می‌شود. نرخ سود این تسهیلات جهت متقاضیان 8 درصد و سقف پرداخت هر فقره از این تسهیلات حداکثر دو میلیارد تومان است.

  شهرستان باخرز یکی از شهرستان‌های تاریخی و با قدمت طولانی در شمال استان خراسان رضوی است که بر اساس سرشماری سال 95 بالغ بر 15 هزار خانوار و حدود 54 هزار نفر در آن ساکن می‌باشند.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • ۱۵
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۲ سال پیش
    آرشیو