عصر بازاربرنج

افزایش سقف انتقال وجه کارت به کارت پست بانک به ۱۰۰ میلیون ریال

عصر اعتبار- به منظور بهره‌برداری بیشتر مشتریان از خدمات غیرحضوری و کاهش نیاز به حضور در شعب و باجه‌های بانکی، سقف انتقال کارت به کارت این بانک از ۶۰ میلیون ریال به ۱۰۰ میلیون ریال در هر شبانه‌روز افزایش یافت.

افزایش سقف انتقال وجه کارت به کارت پست بانک به ۱۰۰ میلیون ریال
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۰۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار»، سیدرحمان حسین‌پور رییس اداره‌کل روابط‌عمومی ضمن عذرخواهی از مشتریان این بانک به جهت اختلال ایجاد شده در سامانه‌های بانکی طی چند روز گذشته و عدم ارائه به موقع خدمات اعلام کرد: به منظور بهره‌برداری بیشتر مشتریان از خدمات غیرحضوری و کاهش نیاز آنان به حضور در شعب و باجه های بانکی، سقف انتقال کارت به کارت این بانک از 60 میلیون ریال به 100 میلیون ریال در هر شبانه‌روز افزایش یافت.

  متن عذرخواهی بدین شرح است:
  مشتریان گرامی پست‌بانک‌ایران
  با درود و آرزوی سلامتی
  متأسفانه، چندروز اخیر به دلیل ضرورت بروزرسانی سامانه‌های اطلاعاتی این بانک با هدف ارائه خدمات مطلوب بانکی، نارسایی‌هایی در خدمات رسانی به شما مشتریان عزیز ایجاد شد. ضمن پوزش از شما مشتریان گرانقدر بخاطر این اتفاق، به اطلاع می‌رساند؛ در اسرع وقت این کاستی‌ها مرتفع و خدمات بهتر و شایسته شما همراهان ارائه خواهد شد. امیدواریم با جلب رضایت شما مشتریان بتوانیم همانند گذشته خدمات شایسته‌ای را ارائه نماییم.
  همچنین به منظور بهره‌برداری بیشتر مشتریان گرانقدر از خدمات غیرحضوری و کاهش نیاز به حضور در شعب و باجه های بانکی، سقف انتقال کارت به کارت این بانک از 60 میلیون ریال به 100 میلیون ریال در هر شبانه‌روز افزایش یافت.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی