عصر بازاربرنج

پنج شنبه ۶ آذر؛

سکه ۵۰۰ هزار تومان ارزان شد

عصر اعتبار- قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز (پنج شنبه، ۶ آذرماه) با افت ۵۰۰ هزار تومانی نسبت به روز گذشته ۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان معامله شد.

سکه ۵۰۰ هزار تومان ارزان شد
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۰۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از ایرنا، در ساعت 13 و 15 دقیقه امروز، سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با کاهش قیمت نسبت به روز گذشته به 10 میلیون و 500 هزار تومان رسید، سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم اما با افزایش 100 هزار تومانی، 10 میلیون و 900 هزار تومان معامله شد.

  همچنین قیمت نیم‌سکه بهار آزادی با 100 هزار تومان کاهش پنج میلیون و 700 تومان، ربع ‌سکه بدون تغییر قیمت چهار میلیون تومان و سکه یک گرمی نیز بدون تغییر قیمت 2 میلیون و 400 هزار تومان تعیین شد.

  علاوه بر این، در بازار طلا نیز هر گرم طلای 18 عیار به یک ‌میلیون و 43 هزار تومان و هر مثقال طلا به بهای چهار میلیون و 520 هزار تومان فروخته شد.

  انس جهانی طلا نیز امروز با افزایش نسبت به روز گذشته به قیمت یک‌هزار و 814 دلار و 46 سنت معامله شد.

  بر اساس این گزارش، طی دو هفته اخیر قیمت سکه و طلا متاثر از بازار ارز روند کاهشی داشت و نوسان ارزی و سیر نزولی قیمت ارز روی بازار طلا نیز تاثیر گذاشت. 

  بررسی روند معاملات ارزی در روزهای اخیر نشان می‌دهد که کاهش ریسک‌های برون‌زا، حضور پرقدرت بازارساز و تقویت عرضه اسکناس در بازار متشکل ارزی به منظور مدیریت نوسان نرخ ارز، باعث افت قیمت‌ها در بازار ارز و همچنین بازار طلا شده است.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی