عصر بازاربرنج

اعطای بیش از ۷۵۰۰ میلیارد ریال تسهیلات و تعهدات بانک توسعه تعاون

عصر اعتبار- معاون امور استانها و بازاریابی بانک توسعه تعاون که برای بررسی عملکرد شعب استان مرکزی وبازدید از طرح‌های اقتصادی به این استان سفر کرد،ضمن بررسی عملکرد از تعدادی واحدهای دریافت کننده تسهیلات بازدید کرد.

اعطای بیش از ۷۵۰۰ میلیارد ریال تسهیلات و تعهدات بانک توسعه تعاون
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار»، سعید معادی با حضور در شعبه زرندیه و دو شعبه شهرستان ساوه، ضمن دیدار با کارکنان از نزدیک در جریان فعالیت‌های در حال انجام و خدمات ارائه‌شده در آن شعب، قرار گرفت. معاون بازاریابی و استانهای بانک توسعه تعاون همچنین در جریان این سفر ضمن بازدید از تعدادی از کارخانجات تولیدی و خدماتی در استان مرکزی با تأکید بر نقش اثرگذار بانک توسعه تعاون در رونق فعالیت‌های اقتصادی خصوصاً در بخش تعاون، بر تداوم و استمرار حمایت‌های این بانک در زمینه رونق تولید و اشتغال تأکید کرد.

  معادی طی بازدیدی که از شرکت تعاونی نویدکاران زرندیه، ذوب امید آرین و هیربد، پارس تابلو، سان استار، عماد درمان و نیک سامان دارو، آلمرول، درسا مرغ، قزل پارک، فولاد کبیر، کارا، کارا سازه کیمیا، شرکت تعاونی تریکو گلزار، مجموعه ساینا و تعداد دیگری از مشتریان بانک توسعه تعاون داشت، تصریح کرد: سبد خدمات و محصولات بانک توسعه تعاون برای ارائه به مشتریان در بخش‌های مختلف شامل خدمات متنوع و کاملی است که با توجه به نیاز مخاطبان طراحی‌شده و به خوبی پاسخگوی نیاز مشتریان در سطوح خرد و کلان است.

  علاوه بر آن، در این بازدیدها، درخواست‌هایی ازجمله موضوع افزایش خط اعتباری برای مشتریان کلان، گسترش تعاملات بیشتر و تسهیل شرایط استفاده از سبد خدمات و محصولات بانک توسعه تعاون از سوی مشتریان مذکور مطرح شد و در نشست‌های جداگانه‌ای، از سوی معاون بازاریابی و استانهای بانک توسعه تعاون بررسی و پاسخ داده شد.

  معادی عملکرد اعتباری بانک توسعه تعاون در استان مرکزی را مطلوب ارزیابی کرد و افزود: بانک توسعه تعاون از ابتدای سال جاری تاکنون در استان مرکزی بیش از 5 هزار میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرده است که این نشان از عزم جدی و عملی این بانک در زمینه پاسخگویی به نیازهای تسهیلاتی مشتریان و برطرف کردن چالش‌های پیش رو در زمینه تولید و اشتغال دارد.

  وی همچنین از صدور بیش از دوهزار و 500 میلیارد ریال ضمانت‌نامه و اعتبارات اسنادی طی سال جاری از سوی شعب بانک توسعه تعاون در استان مرکزی خبر داد و افزود: با توجه به ظرفیت‌های صنعتی و تولیدی در استان، اهتمام بیشتری نسبت به افزایش سهم خدماتی بانک توسعه تعاون در استان مرکزی، در دستور کار است که البته با توجه به نسبت 146 درصدی تحقق منابع کل در استان، دور از انتظار نیست.

  گفتنی است در این بازدیدها، هادی بخت یار رئیس اداره کل راهبری و پشتیبانی استان‌ها و شعب، اسماعیل امیری رئیس اداره کل بازاریابی و ارتباط با مشتریان و نیز علی وفایی مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان مرکزی، معادی را همراهی می‌کنند.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی