عصر بازاربرنج

معاون اعتبارات و راهبری شعب بانک صنعت و معدن:

تصویب۸۹۱۶میلیارد ریال تسهیلات درحمایت از تولید محصول مقابله کرونا

عصر اعتبار- بانک صنعت و معدن در حمایت از تولیدکنندگان محصولاتمهار ویروس کرونا و در راستای مسؤلیت اجتماعی خود از ابتدای زمان شیوع این بیماری تا پایان دیماه ۸ هزار و ۹۱۶ میلیارد ریال تسهیلات مصوب کرد.

تصویب۸۹۱۶میلیارد ریال تسهیلات درحمایت از تولید محصول مقابله کرونا
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار»، وی در تشریح نوع تسهیلات یادشده افزود: برای واحدهای تولیدی دارای محصولات مهار شیوع ویروس کرونا و متقاضی تسهیلات مرتبط که شامل 38 شرکت فعال در سراسر کشور می باشند، 951 میلیارد ریال تسهیلات سرمایه ثابت و 7 هزار و 965 میلیارد ریال تسهیلات سرمایه در گردش در نظر گرفته شده که بخش اعظم آن تاکنون پرداخت شده است.

  ولی الهی بیان داشت: محصولات شرکت های مزبور بیشتر شامل محصولات بهداشتی، ضدعفونی کننده، محصولات دارویی و مواد و تجهیزات پزشکی مانند الکل، ژل ضدعفونی کننده، انواع شوینده بیمارستانی، انواع پوشش بیمارستانی و وسایل محافظتی از جمله ماسک و شیلد و ... می باشد.

  عضو هیأت عامل بانک صنعت و معدن تصریح کرد: این بانک از همان روزهای ابتدایی شیوع بیماری کوید 19 برای جبران کمبود عرضه محصولات مورد نیاز بخش بهداشت و درمان کشور و نیازهای مردم در تأمین محصولات غذایی و بهداشتی وارد عمل شد و در کنار امور جاری خود به حمایت جدی از تولیدکنندگان و فعالان این نوع صنایع پرداخت که این روند به همت تلاش مضاعف کارکنان این بانک در بخش های مختلف صف و ستاد، همچنان با قدرت دنبال می شود.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • ۱۵
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۲ سال پیش
    آرشیو