عصر بازاربرنج

خدمات اعتباری خود را از بانک تجارت دریافت کنید

عصر اعتبار- بانک تجارت به عنوان با گسترش خدمات خود در این زمینه موفق به افزایش ۳۱۹ درصدی سپرده نقدی ضمانتنامه‌های ارزی در مقطع آذرماه سال جاری نسبت به اسفند سال ۱۳۹۸ شد.

خدمات اعتباری خود را از بانک تجارت دریافت کنید
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار»، بانک تجارت با کادر تخصصی خود در ستاد و شعب سراسر کشور آماده ارائه انواع خدمات اعتباری شامل گشایش اعتبارات اسنادی داخلی و خارجی و صدور انواع ضمانتنامه ارزی و ریالی است.

  بانک تجارت با توجه به سهم بلامنازع خود در این عرصه طبق آخرین آمار رسمی از افزایش نزدیک به 25درصدی کل سپرده‌های ارزی در مقطع پایان آذرماه سال جاری نسبت به پایان اسفندماه سال 1398 خبر داده است.

  در همین مقطع زمانی و با تلاش کارکنان این بانک، سپرده نقدی ضمانتنامه‌های ارزی با 319 درصد، قرض‌الحسنه پس‌انداز ارزی با 58 درصد و سپرده‌های ارزی مدت‌دار با 19 درصد افزایش، بیشترین تغییرات مثبت را داشته است.

  بانک تجارت که همواره به‌عنوان بانکی متخصص و پیش‌رو در ارائه خدمات اعتباری شناخته می‌شود در مقطع 9 ماهه امسال همچون گذشته پیشرفت‌های بسیاری را در گشایش اعتبارات اسنادی و صدور انواع ضمانتنامه ها داشته است؛ به این ترتیب که تعهدات بانک بابت اعتبارات اسنادی داخلی باز شده با بیش از 105 درصد و تعهدات مشتریان بابت ضمانتنامه ها و پذیرش های صادره به ریال با نزدیک به 66 درصد بیشترین تغییرات مثبت را نشان می‌دهد.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • ۱۵
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۲ سال پیش
    آرشیو