عصر بازاربرنج

رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری:

مجلس به مطالبات جامعه کارگری و بازنشستگی توجه کند

شرایط سخت معیشت

عصر اعتبار- رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری در مورد اختصاص ۹۰ هزار میلیارد تومان برای پرداخت مطالبات تامین اجتماعی از دولت، گفت: نمایندگان مجلس به مطالبات جامعه کارگری و بازنشستگی توجه کنند.

مجلس به مطالبات جامعه کارگری و بازنشستگی توجه کند
نسخه قابل چاپ
جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۹:۰۰

    به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از مهر، حسن صادقی اظهار داشت: اقدام کمیسیون تلفیق مبنی بر اختصاص 90 هزار میلیارد تومان برای پرداخت مطالبات تأمین اجتماعی از دولت قابل تقدیر است و از نمایندگان مجلس شورای اسلامی انتظار داریم که مطالبات جامعه کارگری را مورد توجه قرار دهند و در صحن علنی مجلس نیز پیشنهاد کمیسیون تلفیق را تصویب نهایی کنند.

    وی اظهار داشت: تنها راه ارتقا خدمات تأمین اجتماعی و برآورده شده انتظارات جامعه هدف این سازمان پرداخت مطالبات دولت به تأمین اجتماعی است که امروز شاهد گام مثبتی از سوی کمیسیون تلفیق بودیم و امیدواریم با تصویب نهایی موضوع در صحن علنی مجلس این گام مثبت کمیسیون تلفیق تکمیل شود.

    صادقی با اشاره به شرایط سخت اقتصادی کارگران و بازنشستگان، گفت: تأمین اجتماعی یکی از مهم‌ترین سازمان‌های حامی و خدمت رسانی به این اقشار است و پرداخت مطالبات دولت منجر به تقویت تأمین اجتماعی و ارتقا خدمات این سازمان می‌شود.

    برچسب ها
    پورسعید خلیلی