عصر بازار

مدیرعامل بانک مسکن:

وام مسکن جوانان یک میلیارد تومان شد

عصر اعتبار- مدیرعامل بانک مسکن گفت: متقاضیان دریافت وام مسکن جوانان در پایتخت می‌توانند با سپرده‌گذاری ماهانه در یک دوره ۱۵ ساله از یک میلیارد وام خرید مسکن استفاده کند.

وام مسکن جوانان یک میلیارد تومان شد
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۱۷ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از ایبنا، محمود شایان اظهار داشت: بانک مسکن چندی پیش پیشنهاد افزایش سقف وام مسکن جوانان به یک میلیارد تومان را ارائه داد که مورد موافقت شورای پول و اعتبار قرار گرفت.

  مدیرعامل بانک مسکن با تاکید بر این که از امروز متقاضیان می‌توانند در شعب بانک مسکن برای وام جدید افتتاح حساب کنند، گفت: سقف وام در پایتخت معادل یک میلیارد تومان،‌ مراکز استان‌ها 850 میلیون تومان و سایر شهرها 700 میلیون تومان است.

  شایان با بیان اینکه برای دریافت این مبالغ دوره سرمایه‌گذاری 15 ساله و مبلغ واریزی ماهانه 200 هزار تومان است، گفت: همچنین متقاضیان می‌توانند پس از 5 سال واریز ماهانه مبلغ 200 هزار تومان با اعمال ضرایب وام حساب مسکن جوانان را دریافت کنند که در تهران سقف وام دریافتی 400 میلیون تومان خواهد بود.

  وی تصریح کرد: همچنین سقف وام پرداختی بعد از 5 سال در مراکز استان‌ها 350 میلیون تومان و در سایر شهرها نیز 300 میلیون تومان است.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی