عصر بازار

۱۵۰۰ میلیارد تومان به حساب بیمه سلامت واریز شد

عصر اعتبار- پرداخت ۱۵ هزار میلیارد ریال به حساب سازمان بیمه سلامت ایران، در اجرای ردیف ۱۸ تبصره ماده۱۴ قانون بودجه صورت گرفت.

۱۵۰۰ میلیارد تومان به حساب بیمه سلامت واریز شد
نسخه قابل چاپ
شنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از تسنیم، 15هزار میلیارد ریال در اجرای 18 تبصره 14 قانون بودجه سال جاری به حساب سازمان بیمه سلامت ایران پرداخت شد. امید حاجتی مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه های کشور از پرداخت 15 هزار میلیارد ریال در اجرای 18 تبصره 14 قانون بودجه سال جاری به حساب سازمان بیمه سلامت ایران خبر داد.
  وی با اعلام این خبر گفت: برای رفاه اجتماعی مردم و بالا بردن سطح کیفی خدمات حوزه سلامت و حدف یا کاهش هزینه های مردم در بخش سلامت در بودجه سال جاری، 195 هزار میلیارد و پانصدهزار شصت و هشت میلیارد ریال پیش بینی شده است.
  15 هزارمیلیارد ریال در راستای اجرای ردیف18 تبصره ماده 14 قانون بودجه سال 1400 بحساب بیمه سلامت واریز شد؛ تا با واریز این مبلغ، جمع واریزی های سازمان هدفمندسازی یارانه های کشور به حساب بیمه سلامت ایران، 161 هزار 885 میلیارد و 240میلیون ریال برسد.
  به دلیل وجود بیماری کرونا در کشور، نیاز امروز مردم به بیمه و خدمات سلامت بیش از گذشته است؛ بر همین اساس دولت برای حمایت از مردم، این پیش بینی را انجام داده است تا مردم بتوانند با استفاده از پوشش های رایگان بیمه ای از خدمات با کیفیت نظام سلامت در کشور بهره مند شوند.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • ۱۵
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۲ سال پیش
    آرشیو