عصر بازار

تداوم کاهش قیمت طلا و سکه در آخرین روز هفته

عصر اعتبار- نائب رئیس اتحادیه طلاو جواهر، از کاهش نسبی قیمت‌ها در بازار طلا و سکه تهران به دلیل روند نزولی نرخ ارز خبر داد.

تداوم کاهش قیمت طلا و سکه در آخرین روز هفته
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۵:۰۰

    به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از ایبنا، محمد کشتی آرای نائب رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر در خصوص آخرین وضعیت قیمت ها در بازار طلا و سکه تهران در معاملات امروز (پنج شنبه 27 آبان ماه 1400) اظهار داشت: با توجه به کاهش نرخ ارز در روزهای اخیر، بهای انواع طلا و سکه نیز در بازار کاهش یافته است. به گونه ای که هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با افت 300 هزار تومانی نسبت به ابتدای هفته، به رقم 12 میلیون و 450 هزار تومان در معاملات آخرین روز هفته رسیده است.

    وی افزود: هر قطعه سکه تمام طرح قدیم نیز با کاهش قیمت، به رقم 12 میلیون و 300 هزار تومان رسیده است. همچنین هر نیم سکه امروز به رقم 6 میلیون و 420 هزار تومان و هر ربع سکه به رقم 3 میلیون و 720 هزار تومان رسیده است. همچنین هر سکه یک گرمی بانک مرکزی نیز در حال حاضر،  2 میلیون و 300 هزار تومان قیمت گذاری شده است. هر مثقال طلای آب شده در بازار امروز به رقم 5 میلیون و 390 هزار تومان رسیده و یک گرم طلای 18 عیار نیز یک میلیون و 244 هزار تومان قیمت گذاری شده است.

    نائب رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر در پایان افزود: حباب سکه امامی در بازار امروز، به رقم 200 هزار تومان رسیده است.

    برچسب ها
    پورسعید خلیلی