عصر بازار

کاهش نسبی قیمت‌ها در بازار طلا و سکه

عصر اعتبار- نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر، از کاهش تقاضا در بازار طلا و سکه تهران و رسیدن حباب سکه به رقم ۲۰۰ هزار تومان خبر داد.

کاهش نسبی قیمت‌ها در بازار طلا و سکه
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۷:۰۰

    به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از ایبنا، محمد کشتی آرای نایب رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر در خصوص آخرین وضعیت قیمت ها در بازار طلا و سکه تهران در معاملات امروز (یکشنبه 30 آبان ماه 1400) با اشاره به ثبات قیمت جهانی طلا در محدوده 1864 دلار اظهار داشت: در حال حاضر قیمت انواع طلا و سکه نسبت به روز گذشته تغییر چندانی ندارد و نسبت به پایان هفته قبل، شاهد افت قیمت‌ها هستیم. بر این اساس هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، به رقم 12 میلیون و 360 هزار تومان رسیده است.

    وی افزود: هر قطعه سکه تمام طرح قدیم نیز، به رقم 12 میلیون و 100 هزار تومان رسیده است. همچنین هر نیم سکه امروز به رقم 6 میلیون و 350 هزار تومان و هر ربع سکه به رقم 3 میلیون و 650 هزار تومان رسیده است. همچنین هر سکه یک گرمی بانک مرکزی نیز در حال حاضر،  2 میلیون و 300 هزار تومان قیمت گذاری شده است. هر مثقال طلای آب شده در بازار امروز به رقم 5 میلیون و 355 هزار تومان رسیده و یک گرم طلای 18 عیار نیز یک میلیون و 236 هزار تومان قیمت گذاری شده است.

    نائب رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر در پایان با اشاره به نبود تقاضا در بازار افزود: حباب سکه امامی در بازار امروز، به رقم 200 هزار تومان رسیده است.

    برچسب ها
    پورسعید خلیلی