عصر بازار

وزیر اقتصاد:

۵۰۰ هزار نفر برای دریافت یارانه ثبت نام کردند

عصر اعتبار- وزیر اقتصاد اظهار داشت: طبق آمار وزارت رفاه از روز گذشته تا به امروز ۵۰۰ هزار نفر به این سامانه مراجعه کردند و در مهلت یک روزه هم به درخواست افراد پاسخ داده می‌شود.

۵۰۰ هزار نفر برای دریافت یارانه ثبت نام کردند
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۸:۰۰

    به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از ایلنا، احسان خاندوزی از امکان ثبت‌نام خانوار جدید و منصرف‌داده‌ها در سال‌های گذشته در سامانه سازمان هدفمند سازی یارانه‌ها خبر داد و گفت: علی‌رغم اینکه در 8 سال گذشته اطلاعات خانوار چه خانوار جدید و چه خانواری که تفکیک می‌شدند، تغییر می‌کرد اما سامانه این اجازه را نمی‌داد که خانوار جدید وارد سامانه شوند و ثبت‌نام کنند.  

    وی ادامه داد: برای رفع این ایراد سازمان هدفمندی از دیروز  امکان مراجعه به سامانه را از دیروز برای همه خانوار ایجاد کرده و  برای اولین بار خانواری مشمول یارانه نبودند و یا در سال های گذشته از دریافت یارانه انصراف داده بودند اما امروز خود را مستحق می‌بینند، می توانند به سامانه سازمان هدفمندی یارانه‌ها مراجعه  و ثبت نام کنند.

    وزیر اقتصاد گفت: طبق آمار وزارت رفاه از روز گذشته تا به امروز  500 هزار نفر  به این سامانه مراجعه کردند و در مهلت یک روزه هم به درخواست افراد  پاسخ داده می‌شود.

    برچسب ها
    پورسعید خلیلی