عصر بازار

برنامه احیای اقتصادی چین چیست؟

عصر اعتبار- برای هماهنگی کنترل کووید-۱۹ با توسعه اقتصادی، دولت شهری شانگهای برنامه‌ای برای تسریع بهبود اقتصادی اجرا می‌کند.

برنامه احیای اقتصادی چین چیست؟
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۰۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از ایسنا، بسته 50 ماده‌ای اقلام سیاستی، اقداماتی را در هشت بخش پوشش می‌دهد که عمدتا در مورد کاهش فشار بر تجارت، حمایت و حفظ نظم بازگشایی، تثبیت تجارت و سرمایه‌گذاری همچنین تشویق مصرف است.

  برنامه اقدام شامل وعده کمک مالی بیشتر برای صنایع آسیب دیده کووید از طریق کاهش بیشتر مالیات و کاهش هزینه‌ها ازجمله تمدید تخفیف اجاره بها است.

  این طرح برای ارتقای بهبودی کامل گفته است که پشتیبانی و خدمات بیشتری مانند ارائه یارانه و هموارسازی لجستیک به شرکت‌ها ارائه می‌شود.

  بر اساس این طرح مجموعه‌ای از اقدامات شامل یارانه، تخفیف و کاهش مالیات برای افزایش مصرف به ویژه مصرف خودرو و لوازم خانگی انجام می‌شود.

  شانگهای در حال بازگشت به سمت بازگشایی است، پس از اینکه تازه‌ترین احیای عفونت‌های کووید-19 این کلان شهر 25 میلیونی را برای حدود دو ماه متوقف کرد.

  از اول ژوئن تا اواسط ژوئن، شانگهای با اقدامات معمول پیشگیری و کنترل کووید-19 به‌طور کامل نظم طبیعی تولید و زندگی را در سراسر شهر بازیابی خواهد کرد، در حالی که به شدت از ظهور مجدد کووید-19 جلوگیری می‌کند.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • ۱۵
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۳ سال پیش
    آرشیو