عصر بازار

بانک ملی ایران، پر توان در مسیر تحقق اهداف دولت

عصر اعتبار- دکتر محمد رضا فرزین مدیر عامل بانک ملی ایران به مناسبت نود و چهارمین سالروز تاسیس این بانک پیامی به شرح زیر صادر کرد.

بانک ملی ایران، پر توان در مسیر تحقق اهداف دولت
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۰ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار»، متن این پیام به شرح زیر است:

  بانک ملی ایران در حالی وارد نود و چهارمین سالروز تاسیس خود می شود که نظام بانکی کشور بیش از هر زمانی نیازمند نقش آفرینی این بانک پیشرو است.
  برنامه های دولت محترم برای اجرای اقتصاد مقاومتی و احیاء ظرفیت های تولید داخلی کشور و ایجاد زمینه های لازم برای بهبود شرایط عمومی و اقتصادی کشور ایجاب می کند تا بانک ملی ایران بار دیگر ظرفیت عظیم خود را به میدان آورده و در راستای حمایت از بخش تولید،پشتیبانی از شرکت های دانش بنیان، گسترش و تسهیل زمینه برای مراودات با کشورهای خارجی و از جمله کشورهای دوست در منطقه و حمایت از اقشار مختلف مردم، با پرداخت تسهیلات خرد،قدم های بزرگ و موثری بردارد.
  چنین چشم انداز و انتظاری از بانک ملی ایران با توجه به جایگاه تاریخی آن، به حق است.
  آنچه امروز به نام نظام بانکی کشور می شناسیم، مرهون و وامدار بانک‌ملی ایران است. چرا که دانش بانکی به روز و جهانی با این بانک وارد کشور شد و ساختار نظام بانکی، در این بانک شکل گرفت.
  در برهه های بعدی تاریخ نیز بانک ملی ایران، همواره نقشی تاریخی را در اقتصاد کشور بر عهده داشته است.نقش آفرینی این بانک در بازسازی آثار بر جا مانده از هشت سال دفاع مقدس و احیاء زیر ساخت های صنعتی و عمرانی کشور و برپا ساختن زیر ساخت های شهری که به رفاه همگانی ارتباط داشت، هرگز در تاریخ فراموش نمی شود.
  ضمن تبریک نود و چهارمین سالروز تاسیس بانک ملی ایران به مشتریان و همکاران محترم،امیدوارم امروز نیز بانک ملی ایران در این برهه تاریخی با الهام از نقش تاریخی خود بتواند با برنامه های مختلف تدوین شده و تکیه بر دانش و تجربه نیروی انسانی بی بدیلی که در اختیار دارد ،برگ زرین دیگری را بر تاریخ افتخارات خود بیفزاید و اقتصاد کشور را در مسیر ترسیم شده از سوی دولت محترم،به خوبی یاری رساند.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • بازار امروز ۳۸۸
    • ۱۵
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۵ روز پیش
    آرشیو