عصر بازاربرنج

برگزاری بیست‌و‌دومین همایش ملی و هشتمین همایش بین‌المللی بیمه و توسعه

عصر اعتبار- بیست و دومین همایش ملی و هشتمین همایش بین‌المللی بیمه و توسعه با عنوان "توانگری مالی و توانمندی مدیریتی در شرکت‌های بیمه، چالش‌ها و الزامات" توسط پژوهشکدۀ بیمه وابسته به بیمۀ مرکزی جمهوری اسلامی ایران به‌مناسبت روز بیمه برگزار می‌شود.

برگزاری بیست‌و‌دومین همایش ملی و هشتمین همایش بین‌المللی بیمه و توسعه
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۰۹ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار»، از تمامی پژوهشگران، استادان، صاحب‌نظران، کارشناسان و دست‌اندرکاران صنعت بیمه دعوت می‌شود تا مقالات خود را براساس محورهای اعلام شده به دبیرخانه همایش ارسال کنند.

  براساس این گزارش؛ در وب سایت این همایش نیز به موضوعاتی چون محورهای همایش، نحوه ارسال مقالات، قالب تدوین مقالات و همچنین معرفی اعضای هیات علمی همایش اشاره و مهلت ارسال مقالات فارسی تاریخ 30مهرماه و زمان پذیرش مقالات 30 آبان‌ماه اعلام شده است.

  این گزارش حاکی است؛ وب سایت‌های فارسی و انگلیسی دریافت مقالات علمی همایش بیمه و توسعه راه‌اندازی شده است و با راه اندازی این وب سایت شرایط برای ارسال مقالات علمی به این همایش فراهم شد.

  گفتنی است علاقمندان برای ارتباط با این سایت و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرس http://seminar.irc.ac.ir مراجعه و جهت تماس با دبیرخانه همایش تماس حاصل نمایند.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی