عصر بازار

مسابقه رالی یک روزه تفریحی، خانوادگی جام پیشخوان بانکی انصار

عصر اعتبار- مسابقه رالی یک روزه تفریحی، خانوادگی جام پیشخوان بانکی انصار با حمایت بانک انصار و توسط هیأت اتومبیلرانی و موتورسواری استان تهران در روزجمعه ۲۰ شهریور برگزارمی شود.

مسابقه رالی یک روزه تفریحی، خانوادگی جام پیشخوان بانکی انصار
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۱۹ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» ،این مسابقه در راستای انجام مسئولیت های اجتماعی بانک انصار و تشویق آحاد شهروندان، به ویژه خانواده ها به فعالیت های ورزشی و تفریحات سالم مورحمایت بانک انصار قرار گرفته است.

  براساس این گزارش، این مسابقه در 3 کلاس خانوادگی، پیشکسوتان وهنرمندان همراه با جوایز نفیس و ارزنده ودریافت کارت عضویت افتخاری برگزارمی شود و حداکثر ظرفیت سرنشینان خودرو 4نفر و شرکت در آن برای عموم آزاد است.

  اداره کل بازاریابی و تبلیغات در گزارش خود می افزاید،دراین مسابقه با توجه به قابلیت های گوناگون دستگاه های پیشخوان بانکی انصار به عنوان کنترل وثبت زمان درپست کنترل ها درطول مسیراستفاده می شود .

  مسابقه رالی یک روزه تفریحی، خانوادگی جام پیشخوان بانکی انصاردر روز جمعه از ساعت 8 صبح به نشانی همت غرب، خروجی آزادگان جنوب، شهرک گلستان ،خیابان یاس ، خیابان یاسمن برگزارمی شود. همچنین، برای فرهنگ سازی و ایجاد تعهدرانندگان به رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی، شرکت کنندگان دیروز در کلاس های آموزش قوانین و نحوه نقشه خوانی رالی های خانوادگی وشهری شرکت کردند.

  ضمناً علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 22272403 تماس حاصل فرمایند.

  برچسب ها
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر
  دکه مطبوعات
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۲ ماه پیش
  آرشیو