عصر بازاربرنج

نماینده مردم ساوه در مجلس شورای اسلامی:

عملکرد مدیریت فعلی سازمان تأمین اجتماعی مثبت است

عصر اعتبار- نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی عملکرد مدیریت فعلی سازمان تأمین اجتماعی را مثبت ارزیابی کرد و گفت: چند روز پیش در جمع فعالین کارگری انتقاداتی از مدیریت گذشته سازمان تأمین اجتماعی مطرح کرده بودم که یکی از رسانه ها آن سخنان را به اشتباه به دوره فعلی مرتبط کرد.

عملکرد مدیریت فعلی سازمان تأمین اجتماعی مثبت است
نسخه قابل چاپ
شنبه ۲۱ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۷:۰۰

    به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار»، دکتر شهلا میرگلو بیات اظهار داشت: در جلسه‌ای که مسئولان خانه کارگر در ساوه برگزار کرده بودند، مطالب و انتقاداتی در رابطه با مشکلات سازمان تأمین اجتماعی در سال‌های قبل مطرح شد و من نیز این موضوع را تأیید و تأکید کردم که این مسائل مربوط به گذشته است .

    بیات ادامه داد: موارد مطرح شده در جلسه مذکور مربوط به مدیریت گذشته سازمان تامین اجتماعی است و مدیریت فعلی سازمان تامین اجتماعی اقدامات و فعالیت های خوبی داشته اند.

    عبدالرحمن تاج الدین، معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تأمین اجتماعی نیز  در رابطه با سخنان یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در خصوص سازمان تأمین اجتماعی، گفت: خانم دکتر بیات نماینده ساوه و زرندیه از اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی هستند که یکی از کمیسیون‌های اصلی مرتبط با سازمان تأمین اجتماعی محسوب می‌شود.

    تاج‌الدین با بیان اینکه خانم دکتر بیات از فعالیت‌های سازمان تأمین اجتماعی در راستای بهبود و ارتقاء خدمات به بیمه شدگان و بازنشستگان مطلع هستند، اظهار داشت: ایشان از اقدامات سازمان تأمین اجتماعی و مدیریت این سازمان حمایت می‌کنند و در جلسه‌ای نیز که طی روزهای گذشته در شهرستان ساوه برگزار شده است از اقدامات صورت گرفته در سازمان تأمین اجتماعی اظهار رضایت کرده‌اند.

    وی افزود: یکی از رسانه‌هایی که اخبار جلسه مذکور را مخابره کرده است ؛ نظرات این نماینده محترم مجلس شورای اسلامی در خصوص مدیریت گذشته سازمان تامین اجتماعی را به اشتباه به مدیریت فعلی این سازمان تعمیم داده است.

    برچسب ها
    پورسعید خلیلی
    پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
      پربازدیدترین های هفته
        دکه مطبوعات
        • ۱۵
        • اعتبار امروز
        • شماره ۸ اعتبار امروز
        • شماره ۷ اعتبار امروز
        • شماره ۶ اعتبار امروز
        • شماره پنجم
        آخرین بروزرسانی ۲ سال پیش
        آرشیو