عصر بازاربرنج

افتتاح میز خدمات‌بیمه‌ای کوثر در مؤسسۀ اعتباری کوثر اصفهان

عصر اعتبار- میز خدمات بیمه‌ای کوثر در راستای ارائۀ خدمات به مشتریان و اجرایی شدن طرح بانک‌بیمه در شعبۀ مؤسسۀ اعتباری کوثر اصفهان افتتاح شد.

افتتاح میز خدمات‌بیمه‌ای کوثر در مؤسسۀ اعتباری کوثر اصفهان
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۲ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار»، مدیر شعبۀ اصفهان شرکت در این مراسم که باحضور جمعی از مسئولان شرکت بیمۀ‌کوثر و مؤسسۀ اعتباری کوثر و مشتریان آن‌ها برگزار شد، گفت: حضور بیمۀ‌کوثر در این مؤسسه یک افتخار است و امیداریم با تعامل برقرار شده، بتوانیم بهترین خدمات را به مشتریان ارائه دهیم.

  عباسعلی اصلانی خاطرنشان‌کرد: این شرکت ازسال1389 با داشتن 15نمایندگی حقیقی کار خود را آغاز و بعد از گذشت چهارسال علاوه‌بر اینکه این نمایندگان حقیقی تعدادشان به 80نماینده رسید، توانست 21باجه را نیز فعال کند.

  وی با تأکید بر اینکه شعبۀ بیمۀ‌کوثر در اصفهان بین سایر شعب در کشور جزء پنج‌شعبۀ اول است، تصریح‌کرد: این موفقیت، از تولید حق‌بیمه و فروش بیمه‌ها کسب شده است.

  مدیر شعبۀ اصفهان بیمۀ‌کوثر گفت: 22شعبه مؤسسۀ اعتباری کوثر در سطح استان اصفهان داریم و امروز خوشحالیم که توانستیم نخستین میزخدمات بیمه‌ای را در یکی از این شعب به بهره‌برداری برسانیم تا مشتریان علاوه بر دریافت خدمات بانکی از خدمات بیمه‌ای نیز بهره‌مند شوند.

  مدیر مؤسسۀ اعتباری کوثر اصفهان نیز در این مراسم بیان‌کرد: با همکاری شرکت بیمۀ‌کوثر، به‌منظور ارائۀ خدمات ویژه و جدید به مشتریان در راستای خدمات بانکداری الکترونیک، میز خدمات‌ بیمه‌ای در شعبۀ حکیم نظامی اصفهان مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • ۱۵
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۲ سال پیش
    آرشیو