عصر بازارمدیران خودرو

مسابقه رالی یک روزه تفریحی، خانوادگی جام پیشخوان بانکی انصاربرگزارشد

عصر اعتبار- مسابقه رالی یک روزه تفریحی، خانوادگی جام پیشخوان بانکی انصار با حمایت بانک انصار با استفاده ازکارت های شهروندی که خدمات متمایزی دراستان های مختلف ارائه می دهد برگزار شد.

مسابقه رالی یک روزه تفریحی، خانوادگی جام پیشخوان بانکی انصاربرگزارشد
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۲ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار»، این مسابقه در راستای انجام مسئولیت های اجتماعی بانک انصار و تشویق آحاد شهروندان، به ویژه خانواده ها به فعالیت های ورزشی و تفریحات سالم توسط هیأت اتومبیلرانی و موتورسواری استان تهران در روزجمعه 20 شهریور درسه  کلاس همگانی،پیشکسوتان وهنر مندان برگزارگردید.

  اداره کل بازاریابی و تبلیغات در گزارش خود می افزاید،دراین مسابقه با توجه به قابلیت های گوناگون دستگاه های پیشخوان بانکی انصار به عنوان کنترل وثبت زمان درپست کنترل ها درطول مسیراستفاده می شود .

  این مسابقه رالی در روز جمعه از ساعت 8 صبح از مجموعه فرهنگی،ورزشی امام علی(ع) آغاز وپس از طی مسیری به مسافت  300 کیلومتر در شهرتهران با رعایت کامل قوانین ومقررات راهنمایی ورانندگی در ساعت 16 به کار خود پایان داد.

  در مراسم اهدای جوایز نفرات برگزیده که موفق به کسب عناوین شده بودند با اهداء جوایز،نشان وکارت هدیه بانکی انصار تقدیر به عمل آمد.

  همچنین از حامیان معنوی ومادی این رالی خانوادگی نیز قدردانی بعمل آمد.

  ازنکات قابل اهمیت این همایش،حضور اقشار مختلف مردم به همراه هنرمندان محبوب بود که در محیطی شاد وپر انرژی به همراه خانواده در مسابقه حضور داشته ویک روز به یاد ماندنی وخاطره انگیز را تجربه کردند.

  بانک انصاربا همراهی هیأت اتومبیلرانی و موتورسواری استان تهران با ایجاد ایستگاههای کنترل بوسیله دستگاههای پیشخوان بانکی انصار در مسیرمسابقه ، ضمن حمایت از این حرکت فرهنگی وخانوادگی به معرفی خدمات جدید خود خصوصاًدستگاه های پیشخوان بانکی پرداخت.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی