عصر بازارمدیران خودرو

بانکداری شرکت‌های کوچک و متوسط (SME Banking) در بانک آینده

عصر اعتبار- بنگاه­ های کوچک و متوسط، سهم و جایگاه پراهمیّتی در اقتصاد کشورها دارند. در کشورمان ایران نیز طبق بررسی­ های به‌عمل آمده، این شرکت­ ها بیش از ۶۰ درصد اشتغال و ۹۴ درصد تعداد بنگاه­ های اقتصادی فعال را به‌خود اختصاص داده­اند. این شرکت‌ها، دارای ویژگی‌های مشترک متمایز کننده‌ای از شرکت­ های بزرگ بوده و به‌همین دلیل، دارای مدل‌های: مدیریتی، تأمین مالی، فنآوری، دانش فنی، بازاریابی خدمات و محصولات خاص خود هستند.

بانکداری شرکت‌های کوچک و متوسط (SME Banking) در بانک آینده
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار»، بانک آینده با درک جایگاه و هم‌چنین ویژگی­ های متمایز شرکت­ های کوچک و متوسط (SMEs) با رویکردی تازه نوآورانه در عرصه بانکداری کشور و به‌منظور شناسایی نیازمندی‌های مالی و برقراری ارتباط دوسویه مبتنی بر ارائه خدمات راه‌حل‌ محور(Solution Oriented)، اقدام به اجرای طرح  «بانکداری شرکت‌های کوچک و متوسط»، به‌عنوان یکی از خطوط کسب‌وکار مورد تمرکز خود نموده است.

  در این طرح که در گام اوّل، صنایع منتخب، هدف اجرا خواهد بود؛ شناسایی دقیق نیازهای پنهان و آشکار ، ارائه خدمات و مشاوره‌ های مالی مستقل و منحصر به‌ فرد،  راه­ کاریابی برای بنگاه­ ها وفق نیاز شناسایی شده و از سوی دیگر، ارائه خدمات مدیریت حساب، خدمت‌رسانی فوری و با اولویت، توجه ویژه به طرح‌های خلاقانه و نوآور، ارائه محصولات سپرده‌ای و اعتباری سفارشی و اختصاصی و ارائه خدمات مالی و مشاوره‌ای در محل فعالیت (Cost To Serve Services) از جمله تمهیداتی است که در این طرح، عملیاتی خواهند شد.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۶ ماه پیش
    آرشیو