عصر بازارمدیران خودرو

بیانیه بانک انصار به مناسبت حادثه جانگداز منا

عصر اعتبار- درگذشت شهادت گونه ومجروح شدن جمع کثیری از حجاج مظلوم خانه خدا(ضیوف الرحمان )، به ویژه هم میهنان گرامی و پاکدل ایرانی ، دل هر مسلمان وانسان آزاده ای را به درد می آورد.

بیانیه بانک انصار به مناسبت حادثه جانگداز منا
نسخه قابل چاپ
شنبه ۰۴ مهر ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار»، اگرچه التیام این درد جانکاه تفسیر  راستین آیه «و من یخرج من بیته مهاجرا الی الله و رسوله ثم یدرکه الموت فقد وقع اجره علی الله» می باشداما کمترین انتظارپذیرش واقعی مسئولیت و سوء مدیریت مسئولان برگزاری این مراسم و لزوم پاسخگویی آنان به افکارعمومی جهان اسلام است.

  بانک انصار ضمن ابراز همدردی با خانواده های معزز جان باختگان و اعلام نهایت تاسف و تألم خود از این مصیبت جانسوز، این فاجعه ناگوار را به پیشگاه حضرت ولی عصر(عج) ، مقام معظم رهبری امام خامنه ای(مدظله العالی)، همه مسلمانان و به ویژه به ملت بزرگوار ایران اسلامی؛ تسلیت و تعزیت گفته و ازدرگاه خداوند منان برای جان باختگان غفران‌الهی و برای مجروحان و مصدومان سلامتی و بهبودی کامل آرزو می‌کند.

   

  جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصر اعتبار ( https://telegram.me/asretebar ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی